Deze opdracht is gepubliceerd via
OverheidZZP.nl.
Freelapp biedt dit project niet zelf aan.
Mis geen opdrachten zoals deze
Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.
Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuutGerelateerde Freelance Opdrachten
De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.
Voor de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO) in Zwolle is een Agile Coach gezocht voor een opdracht van 3 maanden op locatie.
Meer informatie
Agile Coach voor DUO Den Haag op locatie, 9 maanden, Detacheer- of Payrollbasis.
Meer informatie
Voor het Ministerie van Defensie zoekt Hero Interim Professionals een Agile Coach / SAFe Practice Consultant voor 12 maanden met optie op verlenging in Amsterdam (op locatie).
Meer informatie
Voor het Rijksvastgoedbedrijf (RVB) zoekt Hero Interim Professionals een Senior Team Coach voor 12 maanden met optie tot verlenging in Amsterdam (op locatie).
Meer informatie
Agile Coach voor DUO Den Haag, locatie Den Haag, 9 maanden, op Detacheer- of Payrollbasis.
Meer informatie
12 maanden (met optie op verlenging) interim rol als Strategisch Performance Manager & Coach bij het Ministerie van Defensie, locatie onbekend (op locatie).
Meer informatie
Voor onze opdrachtgever zijn wij op zoek naar een Trainer en Consultant Projectmanagement. In deze rol combineer je het verzorgen van trainingen met advisering en coaching, waarbij je professionals en organisaties ondersteunt in hun ontwikkeling. Je werkt samen met een vast team aan het versterken van competenties en het professionaliseren van projectorganisaties binnen zowel de publieke als private sector. Verzorgen van maandelijkse open trainingenOntwikkelen en uitvoeren van incompany trainingen op maatUitvoeren van adviesopdrachten op het gebied van organisatieontwikkelingBegeleiden en coachen van professionals en teamsWerken met en toepassen van methodieken zoals PRINCE2, IPMA, projectmatig werken en agile managementJe combineert in deze rol inhoudelijke expertise met didactische vaardigheden en weet theorie te vertalen naar de praktijk van organisaties. Ervaring met project-, programma-, portfolio- of verandermanagementIn staat om meerdere methodieken te trainen, zoals PRINCE2, IPMA, projectmatig werken en agile managementKennis van zowel traditionele, agile als hybride managementbenaderingenSterke communicatieve vaardigheden en didactische kwaliteitenErvaring met coaching en mentoring van professionals en teamsBrede inzetbaarheid binnen verschillende opdrachten Wil je ons een open sollicitatie sturen? Voor iedereen die geen idee heeft wat Hero doet, maar dat wél graag wil weten, hebben wij een speciale website ontwikkeld waarbij wij onze dienstverlening simpel uitleggen: Hero for Dummies
Meer informatie
Voor RVO zoekt een Agile Coach voor het begeleiden van de transformatie naar (scaled) agile werken en de inrichting van de LACE, op locatie in Nederland.
Meer informatie
Voor een opdrachtgever wordt een juridisch adviseur Ruimtelijke Ordening gezocht voor een locatie-onbekende opdracht op locatie. De rol betreft een coachende functie binnen het domein Ruimtelijke Ordening.
Meer informatie