Freelance Constructeur Betonnen Bruggen en Viaducten II opdracht
Over deze opdracht
Constructeur Betonnen Bruggen en Viaducten II werkt aan projecten voor betonnen bruggen en viaducten. Locatie onbekend, startdatum 24-06-2026.
Als Constructeur Betonnen Bruggen en Viaducten II draag je bij aan het technisch weten en geweten voor alle levensfasen van betonnen bruggen en viaducten. Je werkt vanuit een gedreven team van technisch specialisten en levert een bijdrage aan een bereikbaar, veilig en leefbaar Nederland door maatschappelijk relevante projecten uit te voeren. Je hebt impact op duurzaamheidsambities, de ontwikkeling van standaarden en het verbeteren van werkwijzen. De rol omvat het geven van projectadviezen aan het IPM-team en het beoordelen van opgeleverde producten zoals ontwerpdocumenten en berekeningen, conform de afgestemde werkwijze en binnen gestelde termijnen. De locatie is onbekend en kan op locatie zijn. De opdracht start op 24-06-2026.
| Tarief | niet vermeld · onvoldoende data voor schatting | |
| Looptijd | niet vermeld | |
| Vaardigheden | geen specifieke eisen vermeld | |
| Uren/week | niet vermeld | |
| Locatie | Nederland | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | onbekend |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.