Deze opdracht is gepubliceerd via IT-contracts.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance DevSecOps Engineer 4FTE, Apeldoorn opdracht

 2026-09-25 05:32:31  Apeldoorn

Over deze opdracht

KPN zoekt een DevSecOps Engineer voor een fulltime opdracht in Apeldoorn (4FTE) van 10-08-2026 tot 31-12-2026 met optie op verlenging.

Voor KPN, een Nederlandse telecom- en IT-dienstverlener, is Harvey Nash op zoek naar een DevSecOps Engineer voor een fulltime opdracht van 4 fulltime equivalenten (FTE). De rol is gebaseerd in Apeldoorn en vereist aanwezigheid op locatie. De startdatum van de opdracht is 10 augustus 2026, met een einddatum op 31 december 2026. Er is een optie op verlenging van het contract na deze periode. De opdracht richt zich op het implementeren en beheren van DevSecOps-principes binnen de IT-infrastructuur van KPN. De rol is bedoeld voor een professional die ervaring heeft met DevSecOps-methodieken en -tools, hoewel specifieke vaardigheden niet nader zijn gespecificeerd in de vacaturetekst. De opdracht biedt een fulltime aanstelling met een werkweek van 32 uur of meer, afhankelijk van de contractuele afspraken.

Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd tot 31-12-2026
Vaardigheden geen specifieke eisen vermeld
Uren/week 32–40 uur/week
Locatie Apeldoorn
Omschrijving te kort
Gewenste ervaring onbekend

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

IT-contracts.nl · 24-09-2026 · Hilversum ·
93% match
DevOps Engineer voor KPN in Hilversum, 32-40 uur per week, van start tot 31-12-2026 met optie op verlenging.
Meer informatie
Bij Oranje · 25-09-2026 · Arnhem ·
89% match
Voor KPN zoekt BijOranje een DevSecOps Engineer (4 FTE) voor het PKI-team in Arnhem op locatie. De rol richt zich op operationeel beheer van Linux-servers en security binnen een strikt beveiligde omgeving.
Meer informatie
IT-contracts.nl · 21-09-2026 · Arnhem ·
89% match
Voor Harvey Nash is een Cloud Engineer nodig in Arnhem, 38 uur per week van 01-10-2026 tot 31-03-2027.
Meer informatie
IT-contracts.nl · 23-09-2026 · Amersfoort ·
88% match
Voor KPN is Harvey Nash op zoek naar een Platform Engineer in Amersfoort voor 36 uur per week, van start tot 31-12-2026 met optie op verlenging.
Meer informatie
Bij Oranje · 24-09-2026 · Hilversum ·
87% match
DevOps Engineer Security Monitoring bij KPN in Hilversum, minimaal 1 dag per week op locatie, start 24-09-2026.
Meer informatie
MiPublic.nl · 24-09-2026 · Hilversum ·
87% match
DevOps Engineer Security Monitoring bij KPN in Hilversum (1 dag per week op locatie) voor het beheer en doorontwikkeling van het Security Monitoring-platform, startend op 24-09-2026.
Meer informatie
IT-contracts.nl · 22-09-2026 · Nieuwegein ·
86% match
Voor de Politie zoekt Harvey Nash een Openshift Engineer in Nieuwegein, 36 uur per week voor een opdracht van 24 maanden.
Meer informatie
IT-contracts.nl · 22-09-2026 · Apeldoorn ·
86% match
Voor de Politie zoekt Harvey Nash een Veranderkundige voor Betekenisvol Afdoen, 12 uur per week, gedurende 24 maanden in Apeldoorn op locatie.
Meer informatie
IT-contracts.nl · 21-09-2026 · Arnhem ·
REMOTE 85% match
Harvey Nash zoekt voor VGZ een Financieel Coördinator in Arnhem voor 36 uur per week, van 1 oktober 2026 tot 31 december 2026 met optie op verlenging.
Meer informatie
85% match
Voor een opdracht in Den Haag zoekt een organisatie een Head of Engineering met focus op DevSecOps CI/CD en softwareontwikkeling. De rol is op locatie, met een tariefindicatie van €75 per uur.
Meer informatie
84% match
Voor een grote overheidsorganisatie in het zorgdomein zoeken wij een Head of Engineering in Den Haag (op locatie). De rol betreft een fulltime functie met startdatum 08-09-2026 en onbekende looptijd.
Meer informatie