Deze opdracht is gepubliceerd via Freelancer.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Freelance verkoper (NL) voor en warme opvolging van B2B-leads opdracht

 2026-09-14 13:39:11  Belt-Schutsloot

Over deze opdracht

Freelance B2B-verkoper voor opvolging van warme leads (2-3 gesprekken + 10 nabel-leads per week) bij een bedrijf dat koude acquisitie per e-mail regelt. Locatie: Belt-Schutsloot (op locatie).

Voor een bedrijf dat koude acquisitie per e-mail verzorgt voor Nederlandse B2B-bedrijven, zoeken wij een zelfstandige verkoper die de warme leads opvolgt. Het bedrijf regelt dat ondernemers een gratis fitcheck aanvragen, een rapport ontvangen en vervolgens een kennismakingsgesprek boeken. Jouw rol bestaat uit twee onderdelen: ten eerste voer je per videobel of telefoon een gesprek van 20 tot 30 minuten met ondernemers die zelf een gesprek hebben aangevraagd. Tijdens deze gesprekken loop je het rapport door, stel je twee of drie vragen over doelgroep en klantwaarde, en adviseer je een pakket van 995, 1.295 of 1.695 euro per maand. Ten tweede bel je warme leads na die een fitcheck zijn gestart maar niet hebben afgemaakt, een rapport hebben ontvangen zonder gesprek te boeken of hebben gereageerd op onze mails. Je krijgt per lead de context uit het portaal van de opdrachtgever. Het doel is om het gesprek of de fitcheck alsnog te laten plaatsvinden. Je werkt met een script van één A4 en ontvangt het rapport van elke prospect. De opdracht vereist Nederlands als moedertaal, ervaring met B2B-verkoop van diensten of abonnementen, en met telefonische opvolging. Je moet beschikbaar zijn voor twee tot drie gesprekken en zo'n tien nabel-leads per week, in overleg ingepland, ook af en toe 's avonds. Een eigen rustige werkplek en goede verbinding zijn vereist. De locatie is Belt-Schutsloot, waar je op locatie werkt.

Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd niet vermeld
Vaardigheden geen specifieke eisen vermeld
Uren/week niet vermeld
Locatie Belt-Schutsloot
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring onbekend

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

Consultant.nl · 14-09-2026 · Nijmegen ·
REMOTE 89% match
Freelance Sales Consultant voor B2B SaaS scale-up in Nijmegen (Remote mogelijk), 30-40 uur per week, start 12 oktober 2026, looptijd minimaal 3 maanden (extensie mogelijk).
Meer informatie
Freelancer.nl · 07-09-2026 · Amsterdam ·
89% match
Freelancer gezocht voor acquisitieondersteuning bij een groeiende uitzendonderneming in Amsterdam, 3-6 uur per week van oktober tot februari 2027.
Meer informatie
89% match
Freelance B2B Sales Specialist (SDR/BDR) gezocht voor het benaderen van prospects en boeken van afspraken met decision-makers. Locatie onbekend, vergoeding €25-40 per uur, no cure no pay.
Meer informatie
Hoofdkraan.nl · 11-09-2026 ·
88% match
Freelance SDR/BDR rol voor B2B prospectie met no cure, no pay vergoeding. Locatie onbekend, startdatum 11-09-2026.
Meer informatie
88% match
Freelance CRM Consultant gezocht voor optimalisatie verkoopprocessen midmarkt bij een CRM-adviesbedrijf in Gent, €70 per uur, start 10 oktober 2026.
Meer informatie
86% match
Freelance business consultant gezocht voor strategische groeiroutes bij innovatieve tech startups in Amsterdam, 20-30 uur per week voor minimaal 3 maanden vanaf 18 oktober 2026.
Meer informatie
ProudPeople.nl · 15-09-2026 · Den Haag ·
86% match
Sales Adviseur ZZP-opdracht voor een scale-up in de duurzame energiesector, locatie Den Haag, minimaal 3 dagen per week op kantoor, looptijd minimaal 6 maanden.
Meer informatie
REMOTE 86% match
Gezocht: Freelance Integration Consultant voor een SaaS-platform in Houten (remote mogelijk), minimaal 8 uur per week met startdatum 17 oktober 2026.
Meer informatie
SPOED REMOTE 85% match
Freelance PR Consultant gezocht voor innovatief techbedrijf in groei, locatie Turnhout (remote mogelijk), 20 uur per week, looptijd 6 maanden.
Meer informatie
TenMonks · 10-09-2026 · Een ·
85% match
Financieel Adviseur rol voor overheidsvacature op locatie in Nederland. Proces begeleid door recruitmentbureau met focus op match en transparantie.
Meer informatie
85% match
Freelance ERP Consultant gezocht voor transformatie financiële processen bij een groeiend bedrijf in Katwijk. Opdracht start op 22 oktober 2026 met een uurtarief van €100,00 per uur.
Meer informatie
Freelancer.nl · 16-09-2026 · Een ·
82% match
Freelance developer gezocht voor het bouwen van AI-assistenten en automatiseringen voor zzp’ers en kleine ondernemingen met Hermes Agent en n8n. Op locatie in Nederland, startdatum 16-09-2026, looptijd onbekend.
Meer informatie