Deze opdracht is gepubliceerd via IT-contracts.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Functioneelbeheerder Copilot, Nederland opdracht in Nederland

Functioneel Beheerder Medior €65–80/uur schatting van Freelapp
 2026-04-02 09:22:09  Nederland

Over deze opdracht

Voor een opdrachtgever in Nederland zoekt men een Functioneel Beheerder Copilot voor fulltime werkzaamheden met een looptijd tot einde van het jaar (met optie op verlenging). De rol is op locatie in Nederland.

Voor onze eindklant zijn we op zoek naar een ervaren Functioneel Beheerder Copilot. De opdracht betreft functioneel beheer en vindt plaats in Nederland, waarbij de werkzaamheden op locatie moeten worden uitgevoerd. De functie is fulltime en start zo spoedig mogelijk. De looptijd van de opdracht is tot einde van het jaar, met de mogelijkheid tot verlenging. De rol richt zich specifiek op functioneel beheer binnen het gevraagde domein.

Vereiste expertise:
Freelapp score:
Tarief €65–€80/uur (schatting van Freelapp)
Looptijd tot 31-12-2026
Vaardigheden Copilot (1)
Uren/week niet vermeld
Locatie Nederland
Omschrijving te kort
Gewenste ervaring 2-5 jaar ervaring

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Marktinzicht: Functioneel Beheerder

Op Freelapp staan momenteel 79 actieve functioneel beheerder-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €77–92/uur.

Bekijk alle functioneel beheerder-opdrachten
Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

InterimProfessionals.nl · 28-05-2026 · Groningen ·
IMG zoekt een Functioneel Beheerder GIS voor 6 maanden (optie verlenging) op locatie in Groningen, 50% aanwezigheid vereist.
Meer informatie
InterimProfessionals.nl · 28-05-2026 · Nederland ·
Duur: 12 maanden (optie tot verlenging). Voor de Rijksdienst voor Ondernemend Nederland (RVO) zijn wij op zoek naar een Functioneel Beheerder regio Assen. Binnen de directie IV, afdeling Bouwen, Testen & Functioneel Beheer, Kennisteam Functioneel Beheer, is behoefte aan een functioneel beheerder die een prestatie neerzet. Die zelfstandig verantwoordelijkheid neemt voor het organiseren en structureren van de werkzaamheden binnen de gegeven kaders en die goed kan werken in teamverband.Het gaat om het beheer van, ondersteuning bij en doorontwikkeling van de applicaties die gebouwd zijn. Samen met collega-functioneel beheerders zorg je ervoor dat de projecten alle relevante zaken opleveren die nodig zijn om de ICT te kunnen beheren.We hebben dus iemand nodig die goed het overzicht kan houden, proactief kan plannen en organiseren, prioriteiten kan stellen en in de dynamiek kan schakelen. Een stevige en stressbestendige persoonlijkheid met uitstekende communicatievaardigheden en die over de nodige organisatiesensitiviteit en tact beschikt.Voor de locatie Assen zijn we op zoek naar een ervaren functioneel beheerder binnen het I&R-dierendomein. Dit is de applicatie waarin verschillende bij wet aangewezen diersoorten worden geregistreerd in het kader van de Diergezondheidswet. Je bent in het bezit van een BiSL Foundation certificaatJe bent in het bezit van een TMAP Quality for Cross-Functional Teams certificaatJe bent in het bezit van een SAFe Agilist (SA) en/of Agile Foundations certificaatJe bent in het bezit van een ITIL 4 Foundation certificaatJe hebt minimaal 1 jaar kennis van en ervaring met het werken in een Agile werkomgevingJe hebt minimaal 1 jaar werkervaring in een vergelijkbare functie als functioneel beheerder binnen een grote overheids- of dienstverlenende organisatie, waarbij je optreedt als intermediair tussen ICT-leveranciers en gebruikersWensen:Je hebt kennis van en ervaring met een complexe applicatie binnen een Oracle Apex omgeving en de daarbij behorende databasestructuurJe hebt werkervaring in een vergelijkbare functie met het maken van queries op databases met PL/SQLJe hebt ervaring met beheer- en analysemethoden en beheertools zoals Topdesk en JiraJe kunt projectmatig werken Wil je ons een open sollicitatie sturen? Voor iedereen die geen idee heeft wat Hero doet, maar dat wél graag wil weten, hebben wij een speciale website ontwikkeld waarbij wij onze dienstverlening simpel uitleggen: Hero for Dummies
Meer informatie
InterimProfessionals.nl · 28-05-2026 · Utrecht ·
Duur: 3 maanden met optie op verlenging. Voor de Universiteit Utrecht zijn wij op zoek naar een ervaren Functioneel Beheerder Toegangssystemen. In deze rol ben je verantwoordelijk voor het beheer, de doorontwikkeling en de ondersteuning van de gebouwtoegangssystemen binnen de organisatie.Je inventariseert gebruikersbehoeften en vertaalt deze naar concrete verbeteringen. Je volgt relevante ontwikkelingen in het vakgebied en past deze toe in je adviezen en oplossingen. Daarnaast implementeer je aanpassingen, stel je testplannen op en begeleid je eindgebruikers bij de uitvoering van tests. Je bent ook het aanspreekpunt voor vragen en incidenten en zorgt voor een passende oplossing.Tot je taken behoort verder het opstellen en actueel houden van functionele systeemdocumentatie, handleidingen en AO-procedures. Je neemt deel aan projectteams en werkt projectmatig aan verbeter- en implementatietrajecten. HBO werk- en denkniveauMinimaal 4 jaar ervaring met Card Management systemenMinimaal 4 jaar ervaring met toegangssystemen, bij voorkeur Aeos en/of SaltoErvaring met het opstellen van AO-proceduresRelevante werkervaring in een vergelijkbare functioneel beheersrolErvaring met projectmatig werkenUitstekende beheersing van de Nederlandse taal (minimaal C1-niveau) Wil je ons een open sollicitatie sturen? Voor iedereen die geen idee heeft wat Hero doet, maar dat wél graag wil weten, hebben wij een speciale website ontwikkeld waarbij wij onze dienstverlening simpel uitleggen: Hero for Dummies
Meer informatie
MiPublic.nl · 02-06-2026 ·
SPOED REMOTE
Functioneel beheerder voor Datafundamenten bij Incasso (team Generieke Voorzieningen) voor dagelijkse beheer en migratie naar nieuw Data Storage Platform. Locatie onbekend, remote mogelijk, looptijd tot eind 2026.
Meer informatie
MiPublic.nl · 01-06-2026 ·
Functioneel beheerder Microsoft 365 voor het ministerie van VWS (iRealisatie) op onbekende locatie. Opdracht start 01-06-2026, looptijd onbekend.
Meer informatie
MiPublic.nl · 01-06-2026 · Utrecht ·
SPOED REMOTE
Voor een team Incasso in Utrecht zoeken we een functioneel beheerder voor Datafundamenten (remote mogelijk, 4 dagen) voor de duur van de ziektevervanging tot einde opdracht.
Meer informatie
Functioneel beheerder voor SAS DI Studio bij de overheid in Utrecht, start 07-06-2026. Locatie: op locatie.
Meer informatie
Functioneel beheerder Microsoft 365 voor een overheid in Den Haag. Opdracht start op 01-07-2026 en heeft een tariefindicatie van € 85,00.
Meer informatie
Functioneel beheerder voor een overheidsorganisatie met focus op SAS DI Studio, datafundamenten en platformtransities. Locatie onbekend (op locatie).
Meer informatie
Functioneel beheerder voor Microsoft 365-omgeving binnen de zorgsector, locatie onbekend (op locatie).
Meer informatie