Freelance Gezocht: samenwerking (online) marketing budget E40-60 per uur opdracht
Over deze opdracht
Gezocht: zelfstandig ondernemer als sparringpartner en mede-bouwer voor een zakelijk avontuur in de marketingsector, met een budget van €40-60 per uur. Locatie onbekend, startdatum niet vermeld.
Voor een ondernemer met ruim 30 jaar ervaring in de communicatiesector wordt een samenwerking gezocht als zelfstandig ondernemer, sparringpartner en toekomstig mede-bouwer. Het gaat niet om een reguliere baan of freelance klus, maar om een zakelijk avontuur waarbij de rol bestaat uit strategische advisering en samenwerking binnen de marketingwereld. De locatie is onbekend en kan zowel op locatie als online zijn. Er is een budget beschikbaar van €40 tot €60 per uur. De startdatum en looptijd van de samenwerking zijn niet gespecificeerd.
| Tarief | €40–€60/uur | |
| Looptijd | niet vermeld | |
| Vaardigheden | Communicatie & Presentatietechnieken (1) | |
| Uren/week | niet vermeld | |
| Locatie | geen plaatsnaam vermeld | |
| Omschrijving | te kort | |
| Gewenste ervaring | onbekend |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.