Deze opdracht is gepubliceerd via ZZP-Opdrachten.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Hoofd Afdeling Communicatie & Marketing FNWI opdracht

 2026-07-10 14:04:40  Amsterdam

Over deze opdracht

Interim afdelingshoofd Communicatie & Marketing bij Faculty of Science (UvA) voor een traject rond profilering en positionering van onderwijs en onderzoek. Locatie onbekend, start 10-07-2026.

De Faculty of Science (Faculteit der Natuurwetenschappen, Wiskunde en Informatica) van de Universiteit van Amsterdam zoekt een interim afdelingshoofd Communicatie & Marketing. Deze rol richt zich op het tijdelijk aansturen en doorontwikkelen van de afdeling Communicatie en Marketing binnen een dynamische academische omgeving met een sterke internationale oriëntatie. De opdrachtgever bevindt zich in een traject waarin de toekomstige profilering van onderwijs en onderzoek, inclusief de ondersteunende organisatie (processen, formatie, middelen), wordt vormgegeven. Dit omvat zowel strategische als operationele impact, met een focus op verander- en verbetertrajecten. De locatie is nog niet bekend, maar de werkzaamheden vinden op locatie plaats. De startdatum is 10-07-2026. De taken en verantwoordelijkheden omvatten onder meer leidinggeven en afdelingsmanagement, strategie, profilering en positionering, verander- en verbetertrajecten, en rapportage en overdracht.

Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief €114/uur
Looptijd tot 17-07-2026
Vaardigheden geen specifieke eisen vermeld
Uren/week 32 uur/week
Locatie Amsterdam
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring onbekend

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

De Publieke Partner · 10-07-2026 · Amsterdam ·
99% match
Interim hoofd Afdeling Communicatie & Marketing bij de Faculty of Science (FNWI) van de Universiteit van Amsterdam in Amsterdam. 32 uur per week, start 01-09-2026 tot 28-02-2027 met mogelijke verlenging.
Meer informatie
TenMonks · 10-07-2026 · Amsterdam ·
95% match
Interim Hoofd Afdeling Communicatie & Marketing FNWI bij de Universiteit van Amsterdam in Amsterdam, 32 uur per week, van 01-09-2026 tot 28-02-2027.
Meer informatie
SchaalX.nl · 09-07-2026 · Amsterdam ·
87% match
Digital Product Owner voor een ecosysteem van 213 websites in 45 landen binnen Optimizely, locatie Amsterdam, fulltime (locatie).
Meer informatie
86% match
Interim Lead Marketing Insights & Analytics voor team Data & Onderzoek binnen Communicatie & Marketing (C&M) van de VU. Locatie onbekend, startdatum 14-07-2026.
Meer informatie
ZZP-Opdrachten.nl · 03-07-2026 ·
83% match
Management- en coördinerende rol binnen een kazerneorganisatie, locatie onbekend (op locatie). Geplaatst op 03-07-2026.
Meer informatie
BlueTrail · 07-07-2026 ·
82% match
Teammanager (Hoofd) HR Specialismen voor een interimopdracht in Zuid-Holland, 32-36 uur per week, van 1 augustus 2026 tot 1 februari 2027.
Meer informatie
LibLab.nl · 08-07-2026 ·
80% match
Teammanager HR Specialismen bij RDW (detacheringsopdracht), locatie onbekend, uren per week onbekend, looptijd onbekend.
Meer informatie
TenMonks · 03-07-2026 · Den Helder ·
Hoofd Algemene Dienst / Hoofd Coördinatie bij Marine Basis Den Helder, Den Helder, op locatie, start 03-07-2026.
Meer informatie
Pooq.nl · 08-07-2026 ·
De RDW zoekt een Teammanager (Hoofd) HR Specialismen voor 32-36 uur per week, voor een opdracht van zes maanden vanaf 1 augustus in Zuid-Holland (op locatie).
Meer informatie
TenTalent.nl · 07-07-2026 ·
De Dienst Noardwest Fryslân zoekt een Hoofd HR Specialismen voor een onbekende locatie op locatie. De functie is geplaatst op 07-07-2026.
Meer informatie
OverheidZZP.nl · 07-07-2026 ·
Voor een onbekende opdrachtgever is een Teammanager (Hoofd) HR Specialismen nodig voor een locatie-onbekende opdracht op locatie. De rol betreft een specialisme in team management.
Meer informatie
MiPublic.nl · 07-07-2026 · Nederland ·
Interim Hoofd HR Specialismen bij de RDW (Nederland, op locatie) voor aansturing en doorontwikkeling van HR-beleidsterreinen. Start 07-07-2026, looptijd onbekend.
Meer informatie