Freelance Mobility Specialist | Den Haag opdracht
Over deze opdracht
Voor een mobility specialist rol in Den Haag wordt een 3e lijns specialist gezocht voor beheer van BlackBerry UEM en iBabs in een grote klantomgeving met ~50.000 werkplekken en devices.
Voor een opdrachtgever in Den Haag is een mobility specialist 3e lijn nodig die direct inzetbaar is binnen Team Mobility. De rol richt zich op het beheer van het BlackBerry UEM en iBabs platform in een grote klantomgeving met circa 50.000 werkplekken en devices. De specialist moet parate kennis en ervaring direct kunnen toepassen en onder hoge druk kunnen presteren, met de mogelijkheid om zelfstandig aan de slag te gaan. Het werk vindt plaats op locatie in Den Haag. De taken omvatten onder andere het uitrollen van security patches en applicaties, troubleshooten van complexe issues op het BlackBerry en iBabs platform, maken, deployen en onderhoud van PowerShell scripts voor beide platforms, en proactief beheer inclusief het doorvoeren van changes en incidentafhandeling op 3e lijnsniveau. Vereiste expertise ligt op het gebied van UEM (MDM) zoals BlackBerry UEM, Apple ADE (DEP) en iOS, Samsung (Android) en KNOX, iBabs backend (technisch beheer), en IIS, XML en SQL. De opdracht start op 24-08-2026.
| Tarief | niet vermeld · onvoldoende data voor schatting | |
| Looptijd | niet vermeld | |
| Vaardigheden | SQL, PowerShell (2) | |
| Uren/week | niet vermeld | |
| Locatie | Den Haag | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | 5+ jaar ervaring |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.