Freelance Mondhygiënist | 2 dagen | Regio Berkel en Rodenrijs opdracht
Over deze opdracht
Mondhygiënist voor 2 dagen per week op locatie in Regio Berkel en Rodenrijs. Opdracht start op 09-04-2026.
Voor een opdrachtgever in de regio Berkel en Rodenrijs wordt een mondhygiënist gezocht voor een inzet van 2 dagen per week. De rol is bedoeld voor uitvoering op locatie, waarbij de exacte werkplek nog niet bekend is. De opdracht start op 9 april 2026. Er zijn geen specifieke vaardigheden of ervaringseisen vermeld in de vacaturetekst. De focus ligt op het uitvoeren van mondhygiënistische taken binnen een reguliere setting.
| Tarief | niet vermeld · onvoldoende data voor schatting | |
| Looptijd | niet vermeld | |
| Vaardigheden | geen specifieke eisen vermeld | |
| Uren/week | niet vermeld | |
| Locatie | geen plaatsnaam vermeld | |
| Omschrijving | te kort | |
| Gewenste ervaring | onbekend |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.
Vergelijkbare opdrachten van andere platforms
Dit aanbod lijkt op opdrachten van andere freelance platforms. Controleer of het om dezelfde opdracht gaat voordat je reageert.