Deze opdracht is gepubliceerd via Jobhob. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Senior Adviseur Contract-Aanbestedingsrecht (mandaatadvies) opdracht

Senior
 2026-06-25 20:23:41  Onbekende locatie
Opdracht: Leveren van contractjuridisch en EU-aanbestedingsadvies en mandaatadvies ten behoeve van GWW-uitvoeringsprojecten. Daarnaast opvolgen van verbeteracties uit klachten en mandaatrapportages en vereenvoudigen van de totstandkoming van contractjuridische en aanbestedingsjuridische adviezen. Het inlopen van achterstanden in het advieswerk, ontlasten van collega’s en voorbereiden op toekomstgerichte adviesverlening waarbij de gebruiker centraal staat en taken en bevoegdheden op het juiste niveau worden belegd. Analyseren: je analyseert vraagstukken vanuit verschillende invalshoeken, rnlegt de juiste verbanden en signaleert potentiële risico's Schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid: je legt informatie en eigen ideeën rnvlot en duidelijk vast en formuleert in toegankelijk Nederlands. De niet rnjurist begrijpt het ook Overtuigingskracht: je onderbouwt standpunten met voor de doelgroep heldere rnargumenten en reageert alert op argumenten van de ander. Je bent in staat rnwaar nodig je rug recht te houden Organisatiesensitiviteit: je bent je bewust van de regels, verschillende rnposities en krachtenvelden in de organisatie en kunt je verplaatsen in de rnbelangen van andere organisatieonderdelen en/of expertisevelden Vul je gegevens in via het formulier hieronder. Duurt minder dan 2 minuten — geen account vereist. Een van onze recruiters beoordeelt je geschiktheid kritisch en neemt persoonlijk contact op — via WhatsApp, telefonisch of e-mail, wat jij prefereert. In samenspraak met jou maken wij de aanbieding in orde. Wij beheren het aanbiedingsproces en begeleiden je waar nodig. Wij blijven beschikbaar voor vragen en ondersteuning — ook na plaatsing. Transparant, persoonlijk en zonder verrassingen.
Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd niet vermeld
Vaardigheden geen specifieke eisen vermeld
Uren/week niet vermeld
Locatie geen plaatsnaam vermeld
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring 5+ jaar ervaring

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

MiPublic.nl · 02-06-2026 · Eindhoven ·
Voor de gemeente Eindhoven zoeken we een senior omgevingsmanager voor het project BIC-Noord in Eindhoven (op locatie). Het project omvat infrastructuurmaatregelen zoals een onderdoorgang onder de A58 en verbreding van wegennet.
Meer informatie
TenMonks · 25-06-2026 · Amsterdam ·
ABAP-oplossingen ontwikkelen en onderhouden voor het INFOR-project bij NS in Amsterdam. Locatie: op locatie.
Meer informatie
Senior Consultent SAP Public Sector Management voor Nationale Politie, locatie onbekend, fulltime, opdracht start 25-06-2026.
Meer informatie
TenMonks · 25-06-2026 ·
De opdracht betreft het onderhouden en het doorvoeren van wijzigingen in het Logisch Ontwerp, in afstemming met de beleidsopdrachtgever, interne en externe stakeholders. De Basisregistratie Persoonsgegevens (BRP) kent een systeembeschrijving waar alle deelnemers aan het BRP stelsel moeten voldoen. In dit zogeheten Logisch Ontwerp (LO) zijn o.a. voorzieningen, berichtstromen en de gegevensdefinitie voor het gehele stelsel opgenomen. Alle deelnemers aan het stelsel moeten hieraan voldoen. Het vormt samen met de Wet BRP de definitie van het stelsel. Het stelsel is continu aan wijzigingen onderhevig. Daarnaast worden momenteel worden bestaande onderdelen van het logisch ontwerp herschreven en gedigitaliseerd. Voor technische onderdelen die vaker voorkomen worden verwijzingen aangemaakt. Het geheel moet opnieuw gepubliceerd worden op een developer portal. Binnen het stelsel BRP kan een organisatie een rol hebben in het bijhouden van persoonsgegevens, het centraal registreren en verstrekken van persoonsgegevens en of het afnemen van persoonsgegevens. Organisaties maken gebruik van geautomatiseerde systemen om hen in die rol te ondersteunen. Voor een goede werking van het stelsel moeten deze systemen eenduidig met elkaar kunnen communiceren zodat persoonsgegevens over het stelsel heen consistent zijn en blijven. Het Logisch Ontwerp (LO) BRP bevat de spelregels van het stelsel met de definitie van gegevens, berichten, berichtcycli en technische eisen. Als een systeem voldoet aan hetgeen opgenomen in het LO dan is het systeem compliant met de regels van het stelsel en is het systeem in staat om in goede orde gegevens uit te wisselen met andere systemen binnen het stelsel. Elk systeem binnen het stelsel moet, voor een goede werking, voldoen aan het LO. Echter, er zijn tussen de systemen verschillen in de noodzaak om dit aan te tonen, afhankelijk van de rol van het systeem binnen het stelsel. Als informatie-analist/Logisch Ontwerper ontwerp je de informatiestromen en stel je de functionele- en koppelvlak specificaties op voor deze voorzieningen. Je vertaalt wetgeving, beleidskaders en maatschappelijke vraagstukken naar heldere ontwerpen en informatiemodellen die als basis dienen voor de organisaties die met deze gegevens werken – zoals de Belastingdienst, SVB of IND. • Opstellen en beheren van logisch ontwerpdocumentatie en informatiemodellen, digitaliseren van bestaande documentatie. • Voorstellen doen voor herontwerp van de systeembeschrijving. • Vertalen van gebruikswensen, beleidsvoornemens en regelgeving naar functionele specificaties • Adviseren vanuit informatiekundig perspectief bij beleidsontwikkeling
Meer informatie
Functietitel: Informatie-analist / Logisch Ontwerper De opdracht betreft het onderhouden en het doorvoeren van wijzigingen in het Logisch Ontwerp (LO) van de Basisregistratie Persoonsgegevens (BRP) in afstemming met de beleidsopdrachtgever, interne en externe stakeholders. Het LO bevat voorzieningen, berichtstromen en gegevensdefinities voor het stelsel en vormt samen met de Wet BRP de definitie van het stelsel. Het stelsel en het LO zijn continu aan wijzigingen onderhevig. Daarnaast worden bestaande onderdelen herschreven en gedigitaliseerd, met verwijzingen voor terugkerende technische onderdelen, en het geheel dient opnieuw gepubliceerd te worden op een developer portal. Als informatie-analist/Logisch Ontwerper ontwerp je informatiestromen en stel je functionele- en koppelvlakspecificaties op voor voorzieningen binnen het LO. Je vertaalt wetgeving, beleidskaders en maatschappelijke vraagstukken naar heldere ontwerpen en informatiemodellen die als basis dienen voor organisaties die met deze gegevens werken. Vul je gegevens in via het formulier hieronder. Duurt minder dan 2 minuten — geen account vereist. Een van onze recruiters beoordeelt je geschiktheid kritisch en neemt persoonlijk contact op — via WhatsApp, telefonisch of e-mail, wat jij prefereert. In samenspraak met jou maken wij de aanbieding in orde. Wij beheren het aanbiedingsproces en begeleiden je waar nodig. Wij blijven beschikbaar voor vragen en ondersteuning — ook na plaatsing. Transparant, persoonlijk en zonder verrassingen. Voor ZZP-opdrachten hanteert Jobhob een fee van 10% over het geboden uurtarief van de opdrachtgever. Dit wordt vooraf transparant gecommuniceerd — geen verborgen kosten of verrassingen. Binnen 1 tot 2 werkdagen neemt een Jobhob-recruiter persoonlijk contact met je op. We doen eerst een kritische analyse op geschiktheid en geven je altijd eerlijke feedback — ook als we je op dit moment niet verder kunnen helpen. Alle correspondentie verloopt persoonlijk via het kanaal dat jij prefereert: WhatsApp, telefonisch of e-mail. Je geeft je voorkeur op bij je sollicitatie.
Meer informatie
REMOTE
Voor een toonaangevende opdrachtgever in de mobiliteitssector zoekt men een .NET Developer voor een hybride functie in Utrecht, 36 uur per week, voor een periode van 11 maanden (optie tot 12 maanden verlenging), startend op 17 juli 2026.
Meer informatie
TenTalent.nl · 25-06-2026 ·
Voor NS werkzaam aan het INFOR-project als ABAP Consultant, fulltime op locatie, medio juli 2026 startend voor onbepaalde duur.
Meer informatie
Randstad Freelance · 25-06-2026 · Wognum ·
Freelance Senior Enterprise Architect voor PWN in Wognum, 32 uur/week voor 1 jaar vanaf 1 aug. 2026 tot 31 jul. 2027.
Meer informatie
OverheidZZP.nl · 25-06-2026 ·
Voor een onbekende opdrachtgever is een SAP ABAP Consultant nodig op locatie. De opdracht is geplaatst op 25-06-2026.
Meer informatie
MiPublic.nl · 25-06-2026 · Amsterdam ·
Voor de Nationale Politie in Amsterdam wordt een senior consultant SAP Public Sector Management gezocht voor inrichting van SAP PSM en S/4HANA Finance, locatie Amsterdam (op locatie).
Meer informatie