Freelance Visagist gezocht! Voor een brandshoot op 7 juli in Amsterdam. opdracht in Amsterdam
Over deze opdracht
Visagist gezocht voor een brandshoot op dinsdag 7 juli in Amsterdam van 8:00 tot 16:00 voor een landelijke mentale gezondheidspartner voor werkgevers in Nederland.
Voor een brandshoot op dinsdag 7 juli in Amsterdam wordt een visagist gezocht die op locatie aanwezig is van 8:00 tot 16:00. De opdracht betreft het opmaken van ongeveer 6 psychologen en 4 modellen met een neutrale, verzorgde en professionele basis make-up. De look moet comfortabel aanvoelen voor de modellen. De shoot is voor een landelijke mentale gezondheidspartner gericht op werkgevers in Nederland. De visagist werkt op locatie in Amsterdam en zal in contact staan met de organisator van de shoot.
| Tarief | €30–€40/uur | |
| Looptijd | tot 07-07-2026 | |
| Vaardigheden | geen specifieke eisen vermeld | |
| Uren/week | niet vermeld | |
| Locatie | Amsterdam | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | onbekend |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.