Deze opdracht is gepubliceerd via
TenMonks.
Freelapp biedt dit project niet zelf aan.
Freelance Adviseur GDD opdracht
Senior
2026-06-16 20:26:29
Leiden
Binnen JenV / AenM zijn wij de opdrachtgever voor het portfolio van gemeenschappelijke diensten. Wij zorgen ervoor dat de gemeenschappelijke digitale diensten kwalitatief gezien op peil blijven tegen acceptabele kosten. Dat doen we door het uitvoeren van projecten en programma’s, het onderhouden van de relaties met onze leveranciers en afnemers, het voeren van portfoliomanagement, lifecyclemanagement en dat alles met een solide begroting die we jaarlijks laten vaststellen door de afnemers. De afdeling Directie Informatievoorziening en Inkoop initieert en voert programma’s en projecten uit die leiden tot nieuwe gemeenschappelijke diensten of doorontwikkeling van bestaande diensten, met als doel het handhaven en waar mogelijk verhogen van de kwaliteit van de gedeelde informatievoorziening binnen JenV / AenM. Ook nemen wij deel aan Rijksbrede programma’s en projecten. De functie van CTO met bijbehorende CTO-office is bij de afdeling belegd. Vanuit deze verantwoordelijkheid wordt het JenV/AenM brede CTO-overleg en bijbehorende activiteiten vormgegeven.
Achtergrond, aanleiding, reden inhuur en doel van de opdracht
De functie van adviseur GDD is bij de afdeling Regie, Programma's & Projecten belegd. In verband met een opleidingstraject van de huidige medewerker is tijdelijke externe vervanging nodig zodat de functie vervuld blijft.
Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact.
Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is.
Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen.
Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen.
Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates.
Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.
Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder.