Deze opdracht is gepubliceerd via Pooq.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Architect Secundair Gebruik • ArchiMate TOGAF • Gezondheidsdata opdracht

IT & technologie €100–120/uur
 2026-09-08 08:00:15  Den Haag

Over deze opdracht

Voor een grote overheidsorganisatie in het zorgdomein zoekt men een IT Architect voor het hergebruik van gezondheidsdata. De rol is op locatie in Den Haag.

Voor een grote overheidsorganisatie binnen het zorgdomein zoekt men een ervaren IT Architect die bijdraagt aan het verantwoord hergebruik van gezondheidsdata voor onderzoek, innovatie en zorgbeleid. De opdrachtgever richt zich op het ontwikkelen van samenhangende architecturen voor gegevensuitwisseling en interoperabiliteit, met als doel de uitwisseling van gezondheidsdata te faciliteren. De rol is bedoeld voor een professional die op locatie in Den Haag werkt. De focus ligt op het ontwerpen en implementeren van architecturen die voldoen aan de eisen van het zorgdomein, waarbij gezondheidsdata op een verantwoorde en veilige manier wordt gedeeld en hergebruikt. De opdracht is gericht op het ondersteunen van zowel onderzoek als innovatie binnen de zorgsector, evenals het vormgeven van zorgbeleid op basis van beschikbare data.

Vereiste expertise:
Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief €100–€120/uur
Looptijd niet vermeld
Vaardigheden Architect ICT, Medisch (2)
Uren/week niet vermeld
Locatie Den Haag
Omschrijving te kort
Gewenste ervaring onbekend

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

95% match
Voor een opdrachtgever in de zorgsector wordt een IT Architect – Secundair Gebruik gezocht voor het ontwikkelen van de GIS-architectuur, op locatie, met parttime inzet.
Meer informatie
95% match
IT Architect voor secundair gebruik in de zorgsector in Amsterdam, fulltime, met focus op GIS-architectuur en interoperabiliteit.
Meer informatie
Bij Oranje · 07-09-2026 ·
94% match
Architect secundair gebruik voor betere zorg door slimmer gebruik van data, locatie onbekend, parttime, opdracht start 07-09-2026.
Meer informatie
TenTalent.nl · 07-09-2026 ·
92% match
Opdracht als IT Architect secundair gebruik bij het Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport (VWS) voor het ontwikkelen van GIS-architectuur, locatie onbekend, parttime.
Meer informatie
Bij Oranje · 07-09-2026 ·
92% match
Architect secundair gebruik bij het Ministerie van VWS voor het ontsluiten en hergebruiken van gezondheidsdata, locatie onbekend, fulltime (40 uur per week), start 07-09-2026, looptijd onbekend.
Meer informatie
89% match
Voor een opdrachtgever in de overheid in Utrecht wordt een IT Solution Architect gezocht voor een rol op locatie met een tariefindicatie van €105 per uur. De opdracht start op 14-09-2026.
Meer informatie
Quest4 · 08-09-2026 · Den Haag ·
89% match
Freelance opdracht voor een data architect bij Justis in Den Haag (op locatie) voor het aanscherpen van de datastrategie, met een looptijd tot 1 december 2026.
Meer informatie
MiPublic.nl · 01-09-2026 · Den Haag ·
88% match
Voor het ministerie van Buitenlandse Zaken (BZ) in Den Haag wordt een data architect gezocht voor het ontwikkelen, beheren en implementeren van de data-architectuur. De opdracht is op locatie in Den Haag, met startdatum 01-09-2026.
Meer informatie
88% match
Voor een opdracht in Apeldoorn (Gelderland) is een Senior Solution Architect gezocht voor Security Tooling binnen de overheid. De opdracht start op 14-09-2026 en heeft een tariefindicatie van € 105,00.
Meer informatie
88% match
Voor een opdracht in Apeldoorn (Gelderland) is een Solution Architect gezocht voor Cloud Platformarchitectuur binnen de overheid. De opdracht start op 01-10-2026 en heeft een tariefindicatie van € 97,00 per uur.
Meer informatie
Bij Oranje · 07-09-2026 · Den Haag ·
88% match
Voor een opdracht in Den Haag zoekt een organisatie een Solution Architect voor een rol gericht op oplossingsarchitectuur in een internationale omgeving, startend op 28 september 2026.
Meer informatie
Bij Oranje · 01-09-2026 · Den Haag ·
88% match
Voor het ministerie van Buitenlandse Zaken (BZ) in Den Haag wordt een Data Architect gezocht voor het ontwikkelen, beheren en implementeren van de data-architectuur. De opdracht is op locatie in Den Haag.
Meer informatie