Deze opdracht is gepubliceerd via Bij Oranje. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Constructeur -Betonnen Bruggen (Database Zwaar Transport) opdracht

 2026-10-27 12:55:08  Onbekende locatie

Over deze opdracht

Constructeur voor controle en actualisatie van beoordelingsformulieren betonnen bruggen voor Rijkswaterstaat, Advisering Zwaar Transport. Locatie onbekend, start 27-10-2026.

Voor Advisering Zwaar Transport, onderdeel van Rijkswaterstaat, GPO Afdeling Bruggen en Viaducten, is een Constructeur nodig die een wezenlijke en sturende bijdrage levert aan de aanleg en onderhoud van betonnen bruggen en viaducten door heel Nederland. De opdracht richt zich specifiek op de controle en actualisatie van beoordelingsformulieren uit 2022 in de database Kunstwerken Beton, die essentieel zijn voor de uniforme beoordeling van exceptioneel zwaar transport. De werkzaamheden omvatten het beoordelen van beoordelingsformulieren, het onderzoeken van koppelingen tussen formulieren, archiefcodes en beheerobjecten, en het vastleggen van resultaten in een gestructureerd Excel-overzicht. De locatie is onbekend en de werkzaamheden vinden op locatie plaats. De opdracht start op 27 oktober 2026. Vereist is minimaal een HBO-opleiding civiele techniek in een relevante specialisatierichting, minimaal 3 jaar werkervaring als constructeur op het gebied van betonnen bruggen en viaducten in de afgelopen 8 jaar, en kennis van relevante normen en richtlijnen zoals de Richtlijn Ontwerp Kunstwerken en Richtlijn Bestaande kunstwerken. Ervaring met Excel is een wens.

Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd tot 27-10-2029
Vaardigheden geen specifieke eisen vermeld
Uren/week 36 uur/week
Locatie geen plaatsnaam vermeld
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring onbekend

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

Bij Oranje · Opdrachtgever: Rijkswaterstaat · 20-10-2026 ·
96% match
Voor Rijkswaterstaat, GPO Afdeling Bruggen en Viaducten is extra capaciteit nodig voor het controleren van beoordelingsformulieren voor exceptioneel zwaar transport bij betonnen bruggen en viaducten. Locatie en uren per week zijn onbekend.
Meer informatie
Bij Oranje · Opdrachtgever: Rijkswaterstaat · 20-10-2026 · Utrecht ·
96% match
Constructeur Betonnen Bruggen analyseert en beoordeelt betonnen bruggen voor zwaar transport bij Rijkswaterstaat in Utrecht. De rol is op locatie en start op 20-10-2026.
Meer informatie
TenMonks · Opdrachtgever: Rijkswaterstaat · 21-10-2026 ·
95% match
Constructeur Betonnen Bruggen voor Advisering Zwaar Transport (Rijkswaterstaat) op locatie onbekend. Controle en actualisatie beoordelingsformulieren voor zwaar transport.
Meer informatie
TenMonks · Opdrachtgever: Rijkswaterstaat · 20-10-2026 · Utrecht ·
SPOED 94% match
Constructeur Betonnen Bruggen voor Rijkswaterstaat in Utrecht, locatiegebonden opdracht met focus op zwaar transport en beoordelingsformulieren.
Meer informatie
TenMonks · Opdrachtgever: Omgevingsdienst Noordzeekanaalgebied (OD NZKG) · 15-10-2026 · Amsterdam ·
84% match
Constructeur bij Omgevingsdienst Noordzeekanaalgebied in Amsterdam (op locatie) voor beoordelen en controleren van constructieve aspecten van bouwwerken.
Meer informatie
Hoofdkraan.nl · 16-10-2026 · Den Haag ·
81% match
Constructeur gezocht voor inspectie en advies over gevelverankering in Den Haag, met een tarief van €25-€40 per uur.
Meer informatie