Freelance Database Administrator / Data Specialist opdracht
Over deze opdracht
Freelance Database Administrator / Data Specialist voor het BZB-programma van de Belastingdienst in Nederland, fulltime op locatie.
Voor het BZB-programma van de Belastingdienst wordt een freelance Database Administrator / Data Specialist gezocht. Het BZB-programma werkt aan complexe, politiek urgente opdrachten met een tijdelijk karakter, zoals herstelwerkzaamheden en innovatieve werkwijzen zoals kunstmatige intelligentie en procesautomatisering. De rol richt zich op het inrichten en ontwikkelen van datastromen (van bron ontsluiting tot dashboard & applicaties), datahuishouding/datawarehousing, ETL en data management. Daarnaast is advisering in de aansluiting van datagedreven processen, data modelleren, ondersteuning bij uitvoering door analyses en data verrijking/verwerking onderdeel van de werkzaamheden. Ervaring met vergelijkbare complexe programma- en gegevensomgevingen is vereist, evenals een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal. Politiek bestuurlijke sensitiviteit en bestuurssensitiviteit zijn noodzakelijk. De opdracht vindt plaats op locatie in Nederland.
| Tarief | niet vermeld · onvoldoende data voor schatting | |
| Looptijd | niet vermeld | |
| Vaardigheden | SQL, ETL (2) | |
| Uren/week | 36 uur/week | |
| Locatie | Nederland | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | onbekend |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.