Deze opdracht is gepubliceerd via MiPublic.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Directeur / Expert Gebruiksgericht Ontwerpen & Digitale Transformatie opdracht

 2026-07-22 20:04:50  Onbekende locatie

Over deze opdracht

Directeur/expert Gebruiksgericht Ontwerpen & Digitale Transformatie voor het programma Digitale Diensten van Dienst Toeslagen, locatie onbekend, fulltime, start 22-07-2026.

Binnen het programma Digitale Diensten van Dienst Toeslagen wordt een volledig nieuw digitaal landschap gerealiseerd voor het Nieuwe Financieringsstelsel Kinderopvang (NFKo). De opdracht betreft de rol van Directeur/expert Gebruiksgericht Ontwerpen & Digitale Transformatie, waarbij gebruikersgericht ontwerpen en een test-en-leeraanpak centraal staan. Producten worden iteratief ontwikkeld en direct in de praktijk getest met eindgebruikers zoals burgers, kinderopvangorganisaties en medewerkers. De functionaris rapporteert direct aan de programmadirecteur en de plaatsvervangend DG, en werkt in een multidisciplinair team van 25 medewerkers binnen een politiek gevoelige omgeving met sterke afhankelijkheden tussen systemen, ketenpartners en wetgeving. De rol omvat het bepalen van koers, leidinggeven, het verankeren van gebruikersgericht denken als werkwijze, het coachen van leiders en teams, en het adviseren over de digitale dienstverlening. Ervaring met agile delivery, servicedesign, embedded multidisciplinaire teams, capaciteitsopbouw, grootschalige werkvormen, leerinterventies en het navigeren in complexe bestuurlijke omgevingen is vereist. De locatie is onbekend en de opdracht start op 22-07-2026.

Vereiste expertise:
Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd tot 31-12-2026
Vaardigheden Agile (1)
Uren/week 16 uur/week
Locatie geen plaatsnaam vermeld
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring onbekend

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

95% match
Directeur/Expert Digitale Transformatie & Productmanagement voor Dienst Toeslagen (programma Digitale Diensten NFKo), locatie onbekend, fulltime, start 22-07-2026.
Meer informatie
95% match
Directeur/Expert Digitale Transformatie & Product Management voor Dienst Toeslagen in Utrecht, 24 uur per week van 17-08-2026 tot 31-12-2026.
Meer informatie
93% match
Senior Directeur / Expert Digitale Transformatie voor Dienst Toeslagen, locatie onbekend (op locatie), start 22-07-2026, looptijd onbekend.
Meer informatie
91% match
Freelance opdracht als Strategisch Programmacoördinator voor het programma Digitale Diensten van Dienst Toeslagen, locatie onbekend, start 22-07-2026, looptijd onbekend.
Meer informatie
90% match
Strategisch Programmacoördinator voor Digitale Diensten in Utrecht, 36 uur per week, van 17 augustus 2026 tot 31 december 2026.
Meer informatie
89% match
Voor het programma Digitale Diensten van Dienst Toeslagen zoekt het ministerie van SZW een Strategisch Programmacoördinator voor 25 medewerkers, op locatie (locatie onbekend), met startdatum 22-07-2026.
Meer informatie
89% match
Strategisch procesmanager voor programma Digitale Diensten bij Dienst Toeslagen, locatie onbekend (op locatie).
Meer informatie
TenMonks · 17-07-2026 · Een ·
85% match
Directievoerder namens gemeente voor uitvoering nieuwbouw- en integrale werken in openbare ruimte, locatie: (Op locatie).
Meer informatie
BlueTrail · 21-07-2026 · Zevenaar ·
85% match
Directeur rol bij 1Stroom (gemeentelijke organisatie Duiven/Westervoort) voor 24-28 uur per week, interim opdracht van 15 september 2026 tot 15 maart 2027.
Meer informatie
TenTalent.nl · 21-07-2026 · Zevenaar ·
85% match
Directeur Organisatieontwikkeling bij 1Stroom in Zevenaar, fulltime, start 21-07-2026, looptijd tot herindeling per 01-01-2029.
Meer informatie
Jobhob · 22-07-2026 · Arnhem ·
84% match
Programma Directeur bij Alliander in Arnhem voor 40 uur per week, looptijd 13 maanden.
Meer informatie
Werken in Gelderland · 21-07-2026 · Zevenaar ·
83% match
Directeur bij 1Stroom voor de gemeenten Duiven en Westervoort in Zevenaar, fulltime interim-opdracht tot 1 januari 2029.
Meer informatie