Freelance E-engineer opdracht
Over deze opdracht
Als E-engineer lever je advies en participeert in multidisciplinaire projectteams voor ontwerp, uitvoering en afsluiting van projecten in de elektrotechniek. Locatie onbekend, fulltime, startdatum 22-07-2026.
Als Engineer elektrotechniek ben je verantwoordelijk voor het adviseren over de optimale oplossingsrichting en participeer je als vertegenwoordiger van de elektrotechnische discipline binnen multidisciplinaire projectteams. Je werkt samen met collega’s binnen en buiten het team aan het ontwerpen, voorbereiden, uitvoeren en afsluiten van projecten, in lijn met andere disciplines zoals werktuigbouwkunde, procesautomatisering, civiele techniek en bouwkunde, alsook met andere stakeholders. Je draagt bij aan aanbestedingsprocedures onder verantwoordelijkheid van de Contractmanager, levert bijdragen aan projectplanningen, SSK-ramingen, risicoanalyses en andere noodzakelijke activiteiten om projecten technisch succesvol af te ronden. Daarnaast werk je aan het opstellen van projectinformatie en de overdracht van technische projectresultaten aan de interne opdrachtgever. Je verhoogt de kwaliteit van producten binnen het vakteam technisch management door kwaliteitstoetsingen en procesverbeteringen. Je komt te werken op de afdeling Ontwerp en realisatie in het team Rioolgemalen en complexe projecten, bestaande uit 12 collega’s, waar samenwerking centraal staat. Je hebt een afgeronde HBO opleiding elektrotechniek, een geldig VCA certificaat en rijbewijs, minimaal 10 jaar ervaring als elektrotechnisch engineer, kennis van licht, kracht, besturingstechniek, NEN 1010, NEN 3140, CE-normen en wettelijke regelgeving, affiniteit met automatisering (PLC’s), ervaring met multidisciplinaire projectteams en contractvormen zoals UAV-2012, UAV-GC en RAW.
| Tarief | niet vermeld · onvoldoende data voor schatting | |
| Looptijd | tot 31-07-2027 | |
| Vaardigheden | UAV-GC (geïntegreerde contractvorm) (1) | |
| Uren/week | 30 uur/week | |
| Locatie | geen plaatsnaam vermeld | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | 5+ jaar ervaring |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.