Deze opdracht is gepubliceerd via Bij Oranje. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Endpoint Specialist opdracht

overheid Senior
 2026-09-01 08:20:24  Odijk

Over deze opdracht

Freelance Endpoint Specialist bij de politie in Odijk (later centrum Nederland) voor 36 uur per week, start 01-09-2026.

Als freelance Endpoint Specialist werk je binnen het cluster Endpoints van de politie aan de innovatie, inrichting en levering van werkplekken in Odijk. Deze rol maakt deel uit van een Agile scrum team binnen de sector InfraBedrijf, waar je samenwerkt met andere clusters zoals Hosting, Netwerken en Support. De focus ligt op het beheer en de vernieuwing van werkplekken, waaronder 65.000 laptops, 5.000 printers en 22.000 Thin Clients. Je taken omvatten het continu ontwikkelen en verbeteren van Windows 11-werkplekken, incidenten afhandelen, changes uitvoeren, acceptatietesten ontwikkelen en uitvoeren, en het toepassen van infrastructurele standaarden. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor het opstellen van gebruiksprocedures en documentatie, het oplossen van tweede- en derde-lijns vraagstukken, en het adviseren bij projecten, ontwerp, infrastructuur en ontwikkeling. De standaard werkweek bedraagt 36 uur, meestal verdeeld over 4 dagen van 9 uur, met flexibiliteit in het rooster (behalve de vrijdag). Je werkt voornamelijk thuis, maar bent op kantoor wanneer nodig. Voor deze rol is minimaal 5 jaar HBO werk- en denkniveau in ICT of een vergelijkbare richting vereist, evenals meerdere jaren relevante werkervaring bij een grote organisatie. Diepgaande kennis en ervaring met Windows 11, Printing, Powershell, Intune, MCM en netwerken in zeer grote organisaties zijn essentieel. Een screening met goed resultaat is onderdeel van de procedure, en werken vanuit Nederland is verplicht.

Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd tot 01-09-2031
Vaardigheden Scrum, Windows, Agile, PowerShell (4)
Uren/week 36 uur/week
Locatie Odijk (remote mogelijk)
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring 5+ jaar ervaring

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

MiPublic.nl · 01-09-2026 · Amsterdam ·
REMOTE 96% match
Voor een grote organisatie in Amsterdam (remote mogelijk) wordt een Endpoints Specialist gezocht voor het beheer en de doorontwikkeling van KA-werkplekken. De opdracht start op 01-09-2026.
Meer informatie
Bij Oranje · 31-08-2026 · Odijk ·
REMOTE 96% match
Voor de politie in Odijk is een Endpoints Specialist nodig voor het beheer en doorontwikkeling van KA-Werkplekken, met startdatum 31-08-2026 en remote mogelijkheden.
Meer informatie
TenMonks · 31-08-2026 · Odijk ·
96% match
Endpoints Specialist voor beheer en doorontwikkeling van KA-Werkplekken bij team Windows en Printing in Odijk. Op locatie, startdatum 31-08-2026, looptijd onbekend.
Meer informatie
Bij Oranje · 31-08-2026 · Nederland ·
REMOTE 94% match
Voor een grote organisatie in Nederland wordt een Endpoints Specialist gezocht voor een cruciale migratierol. De functie is remote mogelijk en de looptijd is minimaal een jaar.
Meer informatie
Bij Oranje · 31-08-2026 · Odijk ·
REMOTE 93% match
Voor de Politie zoekt BijOranje een Endpoints Specialist voor het beheer en doorontwikkeling van Windows-werkplekken in Odijk (hybride), met een BO+-screening vereist.
Meer informatie
IT-contracts.nl · 31-08-2026 · Bunnik ·
88% match
Voor de Politie zoekt Harvey Nash een endpoints specialist in Bunnik, 36 uur per week voor een opdracht van 24 maanden.
Meer informatie
Bij Oranje · 26-08-2026 ·
87% match
Opdracht voor een Senior Werkplek Specialist bij een grootschalige IT-omgeving op locatie. Rol betreft 3e lijns support met focus op beheer van tienduizenden devices.
Meer informatie
Bij Oranje · 27-08-2026 ·
87% match
Voor SSC-ICT wordt een netwerkbeheerder gezocht voor het Services team binnen Netwerk Datacenter Services in een multi tenant datacenter omgeving. De locatie is onbekend en de opdracht start op 27-08-2026.
Meer informatie
MiPublic.nl · 27-08-2026 · Amsterdam ·
87% match
Voor SSC-ICT wordt een netwerkbeheerder gezocht voor het Services team binnen de afdeling Netwerk Datacenter Services in Amsterdam. De opdracht betreft het beheer en doorvoeren van wijzigingen op platformen zoals Bluecoat, Fortiproxy, Citrix, F5, Infoblox en Vasco/Onespan.
Meer informatie
Bij Oranje · 27-08-2026 ·
87% match
Als systeemspecialist bij de IT-organisatie van de Belastingdienst ben je verantwoordelijk voor het beheren en onderhouden van de technische infrastructuur voor belasting- en toeslagprocessen. Locatie onbekend, opdracht start 27-08-2026.
Meer informatie
Quest4 · 25-08-2026 · Den Haag ·
86% match
Opdrachtomschrijving Binnen de afdeling Netwerk Datacenter Services zijn we voor het Services team op zoek naar een ervaren netwerkbeheerder met kennis en ervaring binnen een multi tennant datacenter omgeving om het team te versterken.Binnen dit team ben je mede verantwoordelijk voor het beheer en doorvoeren van wijzigingen op verschillende platformen zoals Bluecoat en Fortiproxy (Proxyserver), Citrix (ADC), F5, Infoblox en Vasco/Onespan. Meer concreet houdt dit in dat je o.a. bezig bent met het aanmaken/verwijderen/aanpassen van loadbalancer VIP’s, DNS records, proxy policy rules, enzovoorts. Ook het uitvoeren van standaard operationele activiteiten zoals het controleren van backups, het automaten van bepaalde werkzaamheden, monitoring en oppakken van 3e lijns incidenten zal onderdeel zijn van de werkzaamheden, inclusief het opstellen van eventueel benodigde wijzigingsverzoeken.Daarnaast kan je ingezet worden binnen een project-, lever- of problemsolving team en word van je verwacht dat je meedenkt over de huidige strategie binnen het team en eventuele verbeterpunten onder de aandacht brengt.Het Overheids Datacenter (ODC) Housed en Host oa 7 ministeries en en aantal andere (Rijks) overheids instanties. Binnen deze complexe omgeving heeft SSC ICT zowel de Enterprise (voor een individueel ministerie) als de Service Provider rol.Binnen de afdeling Netwerkbeheer kennen we een aantal teams:Datacenter LAN (CISCO routing en Switching)Services (DNS, Netscaler, F5, Vasco, Proxy)Security (Firewalls CISCO ASA, Firepower, Fortinet Fortigate en Fortimanager, Algosec)Campus (Haagse panden en Ambasades LAN en WiFi)
Meer informatie
Bij Oranje · 28-08-2026 ·
86% match
Freelance opdracht als systeemspecialist bij de IT-organisatie van de Belastingdienst, locatie onbekend (op locatie).
Meer informatie