Deze opdracht is gepubliceerd via IT-contracts.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Endpoints specialist , Bunnik opdracht

 2026-06-24 08:34:23  Bunnik

Over deze opdracht

Voor de Politie zoekt Harvey Nash 2 FTE endpoints specialisten in Bunnik, 36 uur per week voor 24 maanden vanaf 01-09-2026.

Voor onze eindklant Politie is Harvey Nash op zoek naar 2 FTE endpoints specialisten. Deze rol is bedoeld voor professionals die zich richten op endpoints binnen de publieke sector, specifiek voor de Nederlandse Politie. De opdracht vindt plaats op locatie in Bunnik en vereist aanwezigheid op de werkplek. De startdatum is gepland op 01-09-2026, met de mogelijkheid om eerder te starten na afronding van de screening. De looptijd van de opdracht bedraagt 24 maanden, waarbij 36 uur per week wordt gewerkt. De rol richt zich op het ontwikkelen, onderhouden en optimaliseren van endpoints binnen de IT-infrastructuur van de Politie.

Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd tot 31-08-2028
Vaardigheden geen specifieke eisen vermeld
Uren/week niet vermeld
Locatie Bunnik
Omschrijving te kort
Gewenste ervaring onbekend

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

IT-contracts.nl · 18-06-2026 · Utrecht ·
89% match
Voor de Politie zoekt Harvey Nash een Technisch Applicatiebeheerder in Utrecht voor 36 uur per week, gedurende 24 maanden.
Meer informatie
IT-contracts.nl · 17-06-2026 · Nieuwegein ·
89% match
Voor de Politie zoekt Harvey Nash een projectmanager in Nieuwegein, 36 uur per week voor een periode van 24 maanden.
Meer informatie
IT-contracts.nl · 22-06-2026 · Nieuwegein ·
88% match
Voor de Politie zoekt Harvey Nash een Senior Software engineer in Nieuwegein voor 24 maanden. Locatie: op locatie.
Meer informatie
IT-contracts.nl · 17-06-2026 ·
87% match
Voor de Politie zoekt Harvey Nash 2 FTE product owner team netwerken voor 36 uur per week, Utrechtse Heuvelrug, 24 maanden vanaf 01-09-2026.
Meer informatie
IT-contracts.nl · 17-06-2026 · Amersfoort ·
REMOTE 86% match
Projectmanager voor KPN in Amersfoort, hybride (dinsdag & donderdag kantoordagen), 32 uur per week, van 6-7-2026 tot 31-12-2026.
Meer informatie
IT-contracts.nl · 18-06-2026 · Den Haag ·
REMOTE 86% match
Voor DJI zoekt Harvey Nash een Projectmanagement Ondersteuner voor een opdracht in Den Haag (hybride) met een looptijd van 1-8-2026 tot 31-7-2027.
Meer informatie