Freelance Solution Architect , Bunnik opdracht
Over deze opdracht
Voor de Politie zoekt Harvey Nash 2 FTE solution architect in Bunnik, 36 uur per week voor 24 maanden vanaf 01-10-2026.
Voor onze eindklant de Politie is Harvey Nash op zoek naar 2 FTE solution architect. De rol betreft een it architect en vindt plaats in Bunnik, waarbij fulltime (36 uur per week) gewerkt wordt. De opdracht start op 01-10-2026 en heeft een looptijd van 24 maanden. De werkzaamheden vinden op locatie plaats in Bunnik. Er worden geen specifieke vaardigheden of senioriteitsniveaus genoemd in de vacature.
| Tarief | €105–€125/uur (schatting van Freelapp) | |
| Looptijd | tot 30-09-2028 | |
| Vaardigheden | geen specifieke eisen vermeld | |
| Uren/week | niet vermeld | |
| Locatie | Bunnik | |
| Omschrijving | te kort | |
| Gewenste ervaring | onbekend |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.
Marktinzicht: It Architect
Op Freelapp staan momenteel 255 actieve it architect-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €99–114/uur.
Bekijk alle it architect-opdrachten