Deze opdracht is gepubliceerd via 4-freelancers.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Informatie analyse: Business Informatie Analist • Data Analyse • Finance opdracht in Heerlen

Business Analist €75–90/uur schatting van Freelapp
 2026-04-12 18:28:56 Mogelijk verlopen  Heerlen

Over deze opdracht

Business Informatie Analist voor Finance-domein in Heerlen (Limburg). Op locatie, startdatum in overleg.

Voor een opdrachtgever in Heerlen (Limburg) is er een vacature voor een Business Informatie Analist met focus op Data Analyse en Finance. De rol is bedoeld voor werkzaamheden op locatie in Heerlen. De startdatum van de opdracht is in overleg en er is geen vaste looptijd of einddatum bekend. De specialisatie ligt op het gebied van business analyse binnen het financiële domein. Er wordt gevraagd om ervaring met data-analyse en financiële processen, hoewel geen specifieke senioriteitsniveau of vaardigheden buiten deze termen in de tekst worden genoemd.

Freelapp score:
Tarief €75–€90/uur (schatting van Freelapp)
Looptijd niet vermeld
Vaardigheden Data-analyse (Excel/Google Sheets), Data-analyse met Excel/Power BI, Data-analyse (Excel/Power BI), Data Analyse (Google Data Studio/Excel) (4)
Uren/week niet vermeld
Locatie Heerlen
Omschrijving te kort
Gewenste ervaring onbekend

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Marktinzicht: Business Analist

Op Freelapp staan momenteel 109 actieve business analist-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €89–104/uur.

Bekijk alle business analist-opdrachten
Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

Funle.nl · 12-06-2026 ·
Door de Wet DBA is deze opdracht alleen in te vullen door IT-professionals in loondienst (detachering). Eisen: - Minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring als business analist of in een vergelijkbare rol - Aantoonbare ervaring met het opstellen, valideren en beheren van procesmodellen - Aantoonbare ervaring met het faciliteren van werksessies en interviews - Aantoonbare werkervaring bij een waterschap - Aantoonbare werkervaring met opdrachten op het gebied van asset management of onderhoudsmanagement - Aantoonbare ervaring met crisismanagement en afstemming met diverse bestuurslagen - Kennis van en ervaring met het WILMA referentiekader Omschrijving: Ga tijdelijk aan de slag bij Wetterskip Fryslân en duik in de uitdagende wereld van het waterbeheer. Je maakt altijd een verschil in de wereld om je heen en draagt bij aan een veilige en leefbare provincie. Voor mens en natuur. Wetterskip Fryslân werkt aan een toekomstbestendig onderhoudsmanagementsysteem (OMS) en richt een Enterprise Asset Management-systeem in. De keuze is gevallen op Ultimo. Voordat Ultimo technisch ingericht kan worden, is het noodzakelijk om het onderhoudsproces helder te krijgen. Dit proces moet bijdragen aan de doelstellingen voor onderhoudsmanagement. In het verleden zijn documenten opgesteld om beleid en processen te verduidelijken, maar er is nog onduidelijkheid over hoe het onderhoudsproces werkt. Als business analist breng je het onderhoudsproces in kaart en faciliteer je de afstemming tussen afdelingen en teams. Je zorgt ervoor dat het proces zodanig is uitgewerkt dat het kan worden vertaald naar de inrichting van Ultimo. Je werkt nauw samen met procesbetrokkenen en het OMS-programmateam. De opdracht omvat het faciliteren van werksessies, het in kaart brengen van de huidige werkwijze, en het opstellen van procesplaten. Ook bespreek je verschillen tussen praktijk en beoogd proces en definieer je de werkwijze die in het OMS wordt verankerd. Daarnaast leg je eigenaarschap vast en zorg je voor een gemeenschappelijk vocabulaire. Je vertaalt processen naar inrichtingsworkflows en regisseert de voortgang van de werkstromen. Tot slot neem je een leidende rol in de werkstromen, waaronder datamigratie. Eisen: - Minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring als business analist of in een vergelijkbare rol - Aantoonbare ervaring met het opstellen, valideren en beheren van procesmodellen - Aantoonbare ervaring met het faciliteren van werksessies en interviews - Aantoonbare werkervaring bij een waterschap - Aantoonbare werkervaring met opdrachten op het gebied van asset management of onderhoudsmanagement - Aantoonbare ervaring met crisismanagement en afstemming met diverse bestuurslagen - Kennis van en ervaring met het WILMA referentiekader
Meer informatie
MiPublic.nl · 12-06-2026 · Leiden ·
SPOED
Rijkswaterstaat zoekt een Business Data Analist voor tijdelijke externe expertise in data-analyse om doorstroompaden van talent inzichtelijk te maken, locatie Leiden, 36 uur per week, looptijd 01-07-2026 tot 30-06-2027.
Meer informatie
MiPublic.nl · 12-06-2026 ·
Business analist voor Wetterskip Fryslân in Waterbeheer (locatie onbekend) voor tijdelijke opdracht met focus op onderhoudsmanagementsysteem Ultimo.
Meer informatie
InterimProfessionals.nl · 12-06-2026 · Utrecht ·
Voor de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) in Utrecht is een Business Analist gezocht voor een opdracht van 12 maanden (optie tot verlenging). De rol betreft fulltime werkzaamheden op locatie.
Meer informatie
OverheidZZP.nl · 11-06-2026 ·
Voor een onbekende opdrachtgever is een business analist gezocht voor een locatie-onbekende opdracht op locatie. De rol betreft een specialisme in business analyse.
Meer informatie
OverheidZZP.nl · 11-06-2026 ·
Voor de Autoriteit Consument & Markt (ACM) is een Adoptieconsultant nodig voor modernisering van het documentmanagementsysteem, locatie onbekend, 6 maanden + optie tot verlengen, start zomer 2026.
Meer informatie
MiPublic.nl · 09-06-2026 ·
Opdrachtgever zoekt een business analist voor het in kaart brengen van een portaal-landschap en adviseren over een toekomstvaste centrale portaal-functionaliteit. Locatie onbekend, startdatum 09-06-2026.
Meer informatie
FixedToday · 08-06-2026 ·
Voor een digitaliseringstraject zoekt een opdrachtgever een Business Analist voor het in kaart brengen van een historisch portaal- en applicatielandschap. Locatie onbekend, op locatie.
Meer informatie
IT-contracts.nl · 08-06-2026 · Amersfoort ·
REMOTE
Voor het Ministerie van Defensie is een Project Invoer Begeleider / Business Analist nodig in Amersfoort (hybride). De rol betreft het beantwoorden van vragen vanuit het veld via de service desk.
Meer informatie