Freelance Informatie analyse: Informatie Analist • Agile • Overheid opdracht in Leeuwarden
2026-04-16 16:12:25 LeeuwardenOver deze opdracht
Voor een overheid in Leeuwarden is een Informatie Analist nodig die Agile werkt. De opdracht start op 06-05-2026 en vindt plaats in Leeuwarden.
Voor een opdrachtgever binnen de overheid wordt een Informatie Analist gezocht die werkzaam is volgens de Agile-methodiek. De rol is gebaseerd in Leeuwarden, Friesland, en vereist fysieke aanwezigheid op locatie. De startdatum van de opdracht is vastgesteld op 06-05-2026. Het specialisme ligt op het analyseren van informatie binnen een overheidscontext. De code van de vacature is 202604173 en de opdracht is geplaatst op 16-04-2026.
| Tarief | niet vermeld · onvoldoende data voor schatting | |
| Looptijd | niet vermeld | |
| Vaardigheden | Agile, Agile/Scrum, Agile & Scrum, Projectmanagement (Agile/Scrum), Projectmanagement (14) | |
| Uren/week | niet vermeld | |
| Locatie | Leeuwarden | |
| Omschrijving | te kort | |
| Gewenste ervaring | onbekend |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.
Marktinzicht: Informatie Analist
Op Freelapp staan momenteel 20 actieve informatie analist-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €93–108/uur.
Bekijk alle informatie analist-opdrachten