Deze opdracht is gepubliceerd via InterimProfessionals.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Kwaliteitsmanager - Hero Interim Professionals opdracht

 2026-06-11 20:05:31  Den Haag

Over deze opdracht

Interim Kwaliteitsmanager voor Hero Interim Professionals op een capex-project in Den Haag (3-4 dagen op locatie), 36-40 uur per week, looptijd tot 31-12-2026.

Voor Hero Interim Professionals werk je als Kwaliteitsmanager op een grootschalig capex-project dat restwarmte transporteert naar een dichtbevolkte regio in Nederland. Jouw rol is cruciaal voor het borgen van aantoonbare kwaliteit in een technisch uitdagend project met veel stakeholders, van engineering tot oplevering. Je werkt 3 tot 4 dagen per week op locatie in Den Haag, met thuiswerken als optie. De opdracht start op 1 juli 2026 en loopt tot 31 december 2026, met een mogelijke verlenging. Je richt een projectspecifiek kwaliteitsmanagementsysteem in, zet verificatie- en validatieprocessen (V&V) op, stelt Inspection & Test Plans (ITP's) op en coördineert de uitvoering met aantoonbare vastlegging. Daarnaast voer je audits uit, richt je een NCR/CAPA-proces in en zorgt je voor dossier-readiness. Je werkt zelfstandig, weet te escaleren waar nodig en ondersteunt projectteams bij de implementatie van kwaliteitsprocessen. Je werkt nauw samen met projectmanagement, technisch management, contractmanagement en omgevingsmanagement. Ervaring met QA/QC-processen zoals PQP, ITP's, audits, leverancierskwalificatie, inspectie- en testdossiers en NCR/CAPA is vereist, evenals kennis van systems engineering-principes en verificatie & validatie (V&V). Schriftelijke vaardigheid in Nederlands en Engels is noodzakelijk.

Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd tot 11-12-2026
Vaardigheden Projectmanagement (Agile, Waterfall, PRINCE2), Change Management (2)
Uren/week 36–40 uur/week
Locatie Den Haag (remote mogelijk)
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring 5+ jaar ervaring

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Marktinzicht: Interim Manager

Op Freelapp staan momenteel 74 actieve interim manager-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €83–99/uur.

Bekijk alle interim manager-opdrachten
Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

Vijverberg Interim Juristen · 30-06-2026 ·
Interim Casemanager Omgevingsvergunningen voor een gemeente in Noord-Brabant, 32-36 uur per week tot januari 2027.
Meer informatie
InterimProfessionals.nl · 29-06-2026 ·
Interim Marketing & Communicatie Manager voor een haven- en industriegebied met 12 maanden looptijd. Locatie onbekend, fulltime.
Meer informatie
MiPublic.nl · 27-06-2026 · Den Haag ·
Interim manager Bedrijfsvoering/(beoogd) Interim CFO bij FMHaaglanden (onder DGVBR/BZK) in Den Haag. Opdracht start op 27-06-2026 met onbekende looptijd en uren per week.
Meer informatie
BlueTrail · 26-06-2026 · Amsterdam ·
Interim manager voor beleidsteam sociaal domein bij gemeente Waalwijk, 36 uur per week van 24-08-2026 tot 01-03-2027.
Meer informatie
Pooq.nl · 22-06-2026 · Groningen ·
Interim unithoofd Poliklinieken bij Martini Ziekenhuis in Groningen, 36 uur per week voor 6 maanden vanaf 01-07-2026.
Meer informatie
InterimProfessionals.nl · 19-06-2026 · Amsterdam ·
REMOTE
Voor een interim opdracht van 9 maanden zoekt Hero Interim Professionals een Senior Contractmanager voor complexe projectcontracten in Amsterdam (hybride mogelijk). De rol betreft het bewaken en optimaliseren van raamovereenkomsten en contractuele kaders binnen projectteams.
Meer informatie
Voor het Ministerie van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties (projectorganisatie Napp) zoekt Hero Interim Professionals een Senior Informatiemanager Wetgeving & Digitalisering voor een opdracht van 6 maanden. Locatie onbekend (op locatie).
Meer informatie
TenMonks · 16-06-2026
Ga tijdelijk aan de slag bij Wetterskip Fryslân en duik in de uitdagende wereld van het waterbeheer. Je maakt altijd een verschil in de wereld om je heen en draagt bij aan een veilige en leefbare provincie. Voor mens en natuur. Voor huidige en volgende generaties. En wat doe jij morgen met water? Voor onze afdeling Waterketen zijn wij op zoek naar een ervaren en resultaatgerichte tijdelijk leidinggevende. In deze opdracht is de tijdelijk leidinggevende verantwoordelijk voor de aansturing van drie teams: Beheer Waterketen (16 fte), Elektro (12 fte) en Werktuigbouw (22 fte). Naast het dagelijks leidinggeven aan deze teams omvat de opdracht een belangrijke organisatieontwikkelopgave. Van de tijdelijke leidinggevende wordt verwacht dat hij of zij een analyse uitvoert van de huidige inrichting van de drie teams en op basis daarvan een onderbouwd advies uitbrengt over de meest passende organisatiestructuur. Vervolgens geeft de opdrachtnemer uitvoering aan deze nieuwe inrichting, inclusief het voorbereiden en begeleiden van de werving en selectie van de toekomstige teammanagers. De opdracht vraagt om een verbindende leider met ervaring in organisatieontwikkeling, verandertrajecten en het aansturen van technische en beheergerichte teams binnen een complexe operationele omgeving. Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact. Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is. Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen. Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen. Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates. Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.
Meer informatie
TenMonks · 16-06-2026 ·
Ga tijdelijk aan de slag bij Wetterskip Fryslân en duik in de uitdagende wereld van het waterbeheer. Je maakt altijd een verschil in de wereld om je heen en draagt bij aan een veilige en leefbare provincie. Voor mens en natuur. Voor huidige en volgende generaties. En wat doe jij morgen met water? Voor onze afdeling Waterketen zijn wij op zoek naar een ervaren en resultaatgerichte tijdelijk leidinggevende. In deze opdracht is de tijdelijk leidinggevende verantwoordelijk voor de aansturing van drie teams: Beheer Waterketen (16 fte), Elektro (12 fte) en Werktuigbouw (22 fte). Naast het dagelijks leidinggeven aan deze teams omvat de opdracht een belangrijke organisatieontwikkelopgave. Van de tijdelijke leidinggevende wordt verwacht dat hij of zij een analyse uitvoert van de huidige inrichting van de drie teams en op basis daarvan een onderbouwd advies uitbrengt over de meest passende organisatiestructuur. Vervolgens geeft de opdrachtnemer uitvoering aan deze nieuwe inrichting, inclusief het voorbereiden en begeleiden van de werving en selectie van de toekomstige teammanagers. De opdracht vraagt om een verbindende leider met ervaring in organisatieontwikkeling, verandertrajecten en het aansturen van technische en beheergerichte teams binnen een complexe operationele omgeving. Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact. Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is. Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen. Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen. Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates. Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.
Meer informatie
TenMonks · 13-06-2026 ·
Ga tijdelijk aan de slag bij Wetterskip Fryslân en duik in de uitdagende wereld van het waterbeheer. Je maakt altijd een verschil in de wereld om je heen en draagt bij aan een veilige en leefbare provincie. Voor mens en natuur. Voor huidige en volgende generaties. En wat doe jij morgen met water? Voor onze afdeling Waterketen zijn wij op zoek naar een ervaren en resultaatgerichte tijdelijk leidinggevende. In deze opdracht is de tijdelijk leidinggevende verantwoordelijk voor de aansturing van drie teams: Beheer Waterketen (16 fte), Elektro (12 fte) en Werktuigbouw (22 fte). Naast het dagelijks leidinggeven aan deze teams omvat de opdracht een belangrijke organisatieontwikkelopgave. Van de tijdelijke leidinggevende wordt verwacht dat hij of zij een analyse uitvoert van de huidige inrichting van de drie teams en op basis daarvan een onderbouwd advies uitbrengt over de meest passende organisatiestructuur. Vervolgens geeft de opdrachtnemer uitvoering aan deze nieuwe inrichting, inclusief het voorbereiden en begeleiden van de werving en selectie van de toekomstige teammanagers. De opdracht vraagt om een verbindende leider met ervaring in organisatieontwikkeling, verandertrajecten en het aansturen van technische en beheergerichte teams binnen een complexe operationele omgeving. Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact. Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is. Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen. Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen. Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates. Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren.
Meer informatie