Deze opdracht is gepubliceerd via BlueTrail. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Maximo Specialist Scripting & Upgrading opdracht

Senior
 2026-08-28 08:24:53  Onbekende locatie

Over deze opdracht

Maximo Specialist Scripting & Upgrading voor het scrumteam Enterprise Asset Management (EAM) bij Waterschap Amstel Gooi & Vecht (AGV) en Waternet in Amsterdam, 36 uur per week van 1 september 2026 tot 1 september 2027.

Voor het scrumteam Enterprise Asset Management (EAM) in de Solution Assetdiensten van Waterschap Amstel Gooi & Vecht (AGV) en de divisies Drinkwater en de Amsterdamse Watertaken (Waternet) is een Maximo ontwikkelaar gezocht die de upgrade van Maximo 7.6.2 naar de Maximo Application Suite (MAS) versie 9.2 zal ondersteunen. De rol richt zich op de transitie van geavanceerde Maximo-oplossingen naar MAS 9.2, waarbij je meewerkt aan de migratie van data en functionaliteiten voor eindgebruikers binnen Waternet en AGV. Je draagt bij aan principes zoals Continuous Delivery en test driven development, en zorgt voor kwaliteit en output. Je neemt deel aan refinements van features en user stories, participeert in scrumevents zoals daily standups, reviews en retro’s, en ondersteunt collega’s om continuïteit te waarborgen. De opdracht vindt plaats in Amsterdam, waarbij je werkt binnen een zelforganiserend scrumteam dat zich richt op het digitaliseren van Assetmanagement-processen. Je hebt minimaal 5 jaar ervaring als Maximo-ontwikkelaar, minimaal 1 jaar ervaring met upgrades naar MAS 9, ervaring met Maximo add-ons en integraties, en minimaal 3 jaar ervaring als lid van een Scrumteam. Een goede beheersing van de Nederlandse taal is vereist. De opdracht start op 1 september 2026 en duurt tot 1 september 2027, met een optie op verlenging.

Vereiste expertise:
Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd tot 01-09-2027
Vaardigheden EAM (1)
Uren/week niet vermeld
Locatie geen plaatsnaam vermeld
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring 5+ jaar ervaring

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

ZZP-Opdrachten.nl · 28-08-2026 · Amsterdam ·
99% match
Voor Waterschap Amstel Gooi & Vecht (AGV) en Waternet in Amsterdam wordt een Maximo Specialist Scripting & Upgrading gezocht voor de upgrade van Maximo 7.6.2 naar MAS 9.2. De opdracht is op locatie in Amsterdam.
Meer informatie
TenMonks · 28-08-2026 ·
97% match
Maximo Specialist Scripting & Upgrading voor transitie naar MAS 9.2 bij Waternet en AGV, locatie onbekend, fulltime.
Meer informatie
Bij Oranje · 27-08-2026 ·
96% match
Voor Waterschap Amstel Gooi & Vecht (AGV) en Waternet wordt een Maximo ontwikkelaar gezocht voor de upgrade van Maximo 7.6.2 naar MAS 9.2. Locatie en uren per week zijn onbekend.
Meer informatie
TenTalent.nl · 27-08-2026 ·
96% match
Voor Stichting Waternet is een Maximo ontwikkelaar nodig voor de upgrade van Maximo 7.6.2 naar MAS 9.2 voor Waterschap AGV en Waternet divisies. Locatie onbekend, startdatum 27-08-2026.
Meer informatie
LibLab.nl · 28-08-2026 ·
96% match
Voor een scrumteam binnen Waterschap Amstel Gooi & Vecht (AGV) en divisies Drinkwater/Waternet wordt een Maximo ontwikkelaar gezocht voor de upgrade van Maximo 7.6.2 naar MAS 9.2. Locatie en uren per week onbekend, opdracht start op 28-08-2026.
Meer informatie
Jobhob · 28-08-2026 · Amsterdam ·
95% match
Freelance Maximo ontwikkelaar voor Stichting Waternet in Amsterdam, 36 uur per week voor 13 maanden. Rol gericht op scripting, upgrading en datagedreven assetmanagement.
Meer informatie
Bij Oranje · 27-08-2026 ·
95% match
Maximo ontwikkelaar voor transitie naar MAS 9.2 bij Waternet/AGV, locatie onbekend, fulltime, start 27-08-2026.
Meer informatie
MiPublic.nl · 28-08-2026 ·
95% match
Maximo ontwikkelaar voor transitie naar MAS 9.2 bij Waternet/AGV, locatie onbekend, fulltime.
Meer informatie
4-freelancers.nl · 28-08-2026 · Amsterdam ·
SPOED 91% match
Voor een opdrachtgever in Amsterdam (Noord-Holland) is een Maximo Specialist Scripting & Upgrading nodig voor onbekende locatie en uren per week, startend zo spoedig mogelijk.
Meer informatie
OverheidZZP.nl · 27-08-2026 ·
80% match
Opdracht voor een Maximo Ontwikkelaar op locatie. De rol betreft een specialisme met onbekende locatie en onbekende uren per week.
Meer informatie