Freelance Medior System Architect opdracht in Leiden
2026-06-13 07:53:28 LeidenOver deze opdracht
Medior System Architect Data Delen bij EDSN in Leiden (remote mogelijk) voor complexe datagedreven architectuur binnen de energietransitie.
Bij EDSN, waar Data Delen het fundament vormt van de energietransitie, ben je als Medior System Architect Data Delen eindverantwoordelijk voor de architecturale samenhang binnen de waardestroom. Je speelt een sleutelrol in het sturen, verbinden en borgen van de architectuur, waarbij je zorgt dat de juiste keuzes worden gemaakt, begrepen en consequent uitgevoerd. Je beweegt je op het snijvlak van datagedreven applicaties, datadiensten, authenticatiesystemen en organisatiebrede afstemming, terwijl je versnippering voorkomt en teams binnen duidelijke kaders wendbaar houdt. Je definieert en bewaakt de Data Delen architectuur op waardestroomniveau, vertaalt strategische doelen naar een heldere architectuurvisie en stuurt op samenhang tussen applicaties, diensten en systemen. Daarnaast fungeer je als coördinerend knooppunt tussen applicatie-, platformteams, Product Management, Enterprise Architectuur en Release Train Engineering, en zorgt je voor stakeholder alignment en helder eigenaarschap. De rol is gevestigd in Leiden, met de mogelijkheid tot remote werken. Je hebt diepe kennis van datagedreven applicaties en richt je op vraagstukken zoals data modellering, eventgedreven architecturen en balans tussen versnelling en consistentie.
| Tarief | €105–€125/uur (schatting van Freelapp) | |
| Looptijd | tot 13-06-2027 | |
| Vaardigheden | Compliance (1) | |
| Uren/week | 40 uur/week | |
| Locatie | Leiden (remote mogelijk) | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | 2-5 jaar ervaring |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.
Marktinzicht: It Architect
Op Freelapp staan momenteel 263 actieve it architect-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €99–114/uur.
Bekijk alle it architect-opdrachten