Freelance Netwerkbeheerder opdracht
2026-09-29 20:21:12 Den HaagOver deze opdracht
Netwerkbeheerder bij het COA in Den Haag voor het beheren van complexe netwerkomgevingen in opvanglocaties verspreid over Nederland, met stand-by diensten tot 22:00.
Als Netwerkbeheerder speel je een sleutelrol in het beheren van een diverse en complexe netwerkomgeving binnen het Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA), een maatschappelijk relevante organisatie verantwoordelijk voor de opvang en begeleiding van asielzoekers in Nederland. Je draagt bij aan het opzetten, onderhouden en beheren van decentrale netwerkomgevingen verspreid over het hele land, waarbij techniek, samenwerking en maatschappelijke impact samenkomen. De functie vindt plaats op locatie in Den Haag, waar de ICT-afdeling samen met de IND en DT&V gevestigd is aan de Rijnstraat 8, vlakbij het Centraal Station. Je werkt in een dynamische omgeving waar betrouwbaarheid en veiligheid voorop staan, en bent bereid om de handen uit de mouwen te steken, ook buiten reguliere werktijden. Kerntaken omvatten het beheren, monitoren en optimaliseren van netwerken, het opbouwen, testen en afbreken van netwerken op locatie (inclusief LCM), het oplossen van incidenten (ook buiten kantooruren) en het bijdragen aan netwerkprojecten en implementaties. Je draait stand-by diensten tot 22:00 en werkt samen met een team van collega’s binnen een organisatie met kernwaarden zoals Menswaardig, Samen, Open en Resultaatgericht. Ervaring met Cisco routing & switching, CISCO WLAN en ticket-/registratiesystemen is vereist, evenals een afgeronde opleiding in Netwerkbeheer (HBO is een pré) en minimaal 6 jaar relevante werkervaring. Je woont in de regio Zuid of Zuidoost Nederland en beschikt over rijbewijs B.
| Tarief | niet vermeld · onvoldoende data voor schatting | |
| Looptijd | niet vermeld | |
| Vaardigheden | geen specifieke eisen vermeld | |
| Uren/week | 36 uur/week | |
| Locatie | Den Haag | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | onbekend |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.
Marktinzicht: Netwerk Beheerder
Op Freelapp staan momenteel 8 actieve netwerk beheerder-opdrachten.
Bekijk alle netwerk beheerder-opdrachten