Ben jij een ervaren ontwikkelaar met een passie voor innovatie en wil jij bijdragen aan een veiliger Nederland? Bij het Politiedienstencentrum in Utrecht zoeken we jou om ons team te versterken en mee te bouwen aan geavanceerde systemen voor opsporing. Stap in de wereld van cutting-edge technologieën en maak een direct verschil in het dagelijks werk van onze rechercheurs.Wat ga je doen?Je gaat werken in één van de teams in het cluster Algemene Opsporing in de productielijn Opsporing binnen de Dienst IV van de nationale politie. Vanuit dit cluster wordt software ontwikkeld en beheerd die het onderzoeksproces van opsporingsdiensten ondersteund. Je werkt aan voorzieningen voor de opsporing van de nationale politie, maar ook voor andere opsporingsdiensten, zoals de Rijksrecherche.Deze software bestaat voor het belangrijkste deel uit een op Delphi gebaseerd systeem. Jij bent één van de brengers van Delphi specialiteit binnen je team en je werkt samen met de collega's van je team om de teamdoelen te bereiken waarmee opsporing Nederland zijn werk beter kan uitvoeren.Je coacht en begeleidt collega-ontwikkelaars en helpt mee om de Delphi kennis binnen de politieorganisatie te borgen. Voor de voorzieningen is het noodzakelijk dat er in het kader van life cycle management eerst inhaalslagen worden gemaakt, je hebt een regievoerende rol om de noodzakelijke omvangrijke werkzaamheden in je team te identificeren en te plannen.Er wordt hoofdzakelijk gewerkt met Delphi, maar ook de nodige kennis van .NET en Oracle SQL zijn zeker benodigd voor deze rol. Je hebt affiniteit om de software op te nemen in CI/CD pipeline door middel van de tooling van Atlassian, Bitbucket, Jenkins en XLDeploy.Hiermee zorg je er te allen tijde voor dat de producten onderhoudbaar en goed getest zijn, zodat ook anderen er optimaal gebruik van kunnen maken, dit alles binnen de kaders en richtlijnen zoals die binnen de organisatie gehanteerd worden.Waar ga je werken?Je werkt in het Productiehuis van de Dienst IV. In Utrecht ontwikkelen multidisciplinaire DevOps-teams nieuwe functionaliteiten voor de operationele politiediensten. Momenteel werken we twee á drie dagen op locatie in Utrecht, de rest werken we vanuit huis.Verder is het goed om te weten dat het weleens kan voorkomen dat je buiten kantoortijd wordt opgeroepen. Het werk van de politie gaat immers 24/7 door. Dit komt 2 of 3 keer per jaar voor.
Eisen voor de opdrachtJe hebt brede en gedegen programmeerkennis en -ervaring met Delphi en Oracle stored procedures.Je hebt hbo werk- en denkniveau en een afgeronde opleiding in de richting van ICT.Je hebt recente en ruime werkervaring met de ontwikkeltaal Delphi.Je hebt goede kennis van Oracle SQL, packages, stored procedures en triggers.Je hebt recente en ruime ervaring met een Agile-werkwijze, zoals Scrum en DevOps.Je hebt ervaring met CI/CD-pipelines, Atlassian tooling, Bitbucket, Jenkins en XLDeploy.Je kent en past de nieuwste Delphi-technieken toe.Je kent en past programmeerprincipes toe, zoals Clean Code, SOLID en design patterns.Je hebt ervaring met Test Driven Development en unit testen met DUnitX.Je hebt kennis van Finalbuilder.Je kunt vanuit je kennis en ervaring zorgdragen voor de continuïteit en kwaliteit van de softwareontwikkeling.Wensen voor de opdrachtJe hebt affiniteit met .NET.Je hebt ervaring met Test Driven Development en unit testen met DUnitX.Je hebt kennis van Finalbuilder.CompetentiesJe bent een doorzetter.Je bent resultaatgericht.Je hebt een mindset om de schouders eronder te zetten om zaken aan te pakken.Je houdt ervan om resultaten te boeken.Je bent voortdurend gericht op het verbeteren van zaken.Je bent een echte teamspeler.Je bent flexibel en past je gemakkelijk aan wanneer de situatie daarom vraagt.Je bent in staat om collega's te ondersteunen en te begeleiden.Je bent ondernemend.Je bent in staat om binnen je vakgebied adviserend op te treden.Je bent in staat om doordachte oplossingsrichtingen aan te geven.Je hebt een brede blik.Je bent in staat om over de grenzen van je eigen vakgebied heen te kijken en verbindingen te leggen.Je hebt doorzettingsvermogen.Je hebt overtuigingskracht en bent in staat om draagvlak te creëren.Je hebt groot analytisch vermogen.Je bent kwaliteitsgericht.Je bent goed in de samenwerking binnen en buiten het team.
Referentienummer2026-07563
LocatieUtrecht
Startdatum19 oktober 2026
Optie op verlengingNog niet bekend
Uren per week36u p/w
Sluitingsdatum21 augustus 2026
09:00
Begint jouw trail hier?Stuur ons je CV met een korte opdrachtgerichte motivatie.
Discover your BlueTrailOnze weg naar jouw nieuwe carrière
Nadat jij op een opdracht hebt gereageerd, nemen wij binnen 24 uur contact met jou op en behandelen we jouw reactie.
We gaan met jou in gesprek. Wij kijken niet alleen naar je kennis en werkervaring, maar vooral naar jou als persoon. Dit is voor zowel de professional als de opdrachtgever belangrijk, wij willen de juiste match maken! Als we eenmaal de juiste match hebben gevonden, dan begint jouw BlueTrail en stellen we je voor aan de opdrachtgever!
Bij een succesvolle match worden de contracten opgesteld. Door middel van innovaties en digitalisering proberen wij dit proces zo kort mogelijk te maken. Zo kun jij doen waar je goed in bent, terwijl wij zorgen voor alle administratie!
Ook tijdens jouw opdracht staan wij altijd voor je klaar. Onze fieldmanagers zorgen er persoonlijk voor dan alles succesvol verloopt!
Follow our trail
E-mailadres
Inschrijven voor de nieuwsbrief
Meer informatie