Freelance Projectleider aanbesteding en implementatie sjabloongenerator - Hero Interim Professionals opdracht
Over deze opdracht
Projectleider Sjabloongenerator voor 5 maanden (optie verlenging) bij een organisatie in IJmuiden. Opdracht op ZZP-basis op locatie.
Voor een organisatie in de regio IJmuiden is een Projectleider Sjabloongenerator gezocht die verantwoordelijk is voor de aanbesteding, implementatie en ingebruikname van een nieuwe sjabloongenerator. De opdracht duurt 5 maanden met optie tot verlenging en wordt uitgevoerd op locatie in IJmuiden. De rol betreft het volledig aansturen van het project, van marktverkenning tot implementatie en adoptie, in samenwerking met stakeholders, communicatieteam, gebruikers en de inkooppartner Stichting Rijk. Taken omvatten het organiseren van een marktverkenning bij leveranciers, opstellen van een Programma van Eisen, begeleiden van selectie en implementatie inclusief systeemkoppelingen (zoals met DMS-, zaaksystemen en Microsoft 365), zorgen voor adoptie via trainingen, aansturen van projectgroepen en bewaken van planning, scope en budget. Rapporteren over voortgang aan de interne opdrachtgever is ook onderdeel van de rol. De organisatie maakt momenteel gebruik van een sjabloongenerator die opnieuw aanbesteed wordt, waarbij de nadruk ligt op zorgvuldige voorbereiding en soepele implementatie. Er is nadrukkelijk een IT-profiel vereist met kennis van hoe een sjabloongenerator werkt en hoe een technisch onderbouwd Programma van Eisen wordt opgesteld. Ervaring met systeemintegraties (API’s, koppelingen met DMS/zaaksystemen zoals Verseon, Djuma of JOIN en Microsoft 365), stakeholdermanagement en gebruikersadoptie is essentieel. Aantoonbare ervaring met het leiden van vergelijkbare IT-projecten en het opstellen van programma’s van eisen is vereist.
| Tarief | €75–€95/uur (schatting van Freelapp) | |
| Looptijd | tot 29-11-2026 | |
| Vaardigheden | Microsoft 365 (1) | |
| Uren/week | 20 uur/week | |
| Locatie | IJmuiden | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | onbekend |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.
Marktinzicht: Projectleider
Op Freelapp staan momenteel 1026 actieve projectleider-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €107–122/uur.
Bekijk alle projectleider-opdrachten