Freelance Recruiter opdracht

 2026-05-05 14:00:00  Onbekende locatie

Over deze opdracht

Recruiter voor ASML (Technicians & Assemblage) op locatie, 40 uur/week voor 3 maanden vanaf 18 mei 2026 tot 31 aug 2026.

Voor ASML, een van de meest innovatieve bedrijven in de hightechsector, wordt een recruiter gezocht voor de rol binnen Technicians & Assemblage. De opdracht betreft het werven van geschikte kandidaten voor deze technische functies. De werkzaamheden vinden plaats op locatie, waarbij de exacte locatie nog niet bekend is. De fulltime opdracht start op 18 mei 2026 en loopt tot 31 augustus 2026. Er wordt gevraagd om een recruiter die zich richt op het invullen van vacatures binnen deze technische domeinen, met aandacht voor de specifieke eisen die ASML stelt aan deze functies. De opdrachtgever benadrukt de groei en innovatie binnen het bedrijf, waar deze rol een directe bijdrage aan zal leveren.

Freelapp score:
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd tot 05-08-2026
Vaardigheden geen specifieke eisen vermeld
Uren/week 40 uur/week
Locatie geen plaatsnaam vermeld
Omschrijving te kort
Gewenste ervaring onbekend

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Mijn Freelapp

Wil je deze opdrachten direct per mail ontvangen als ze worden gepubliceerd? Log in met je LinkedIn account en maak je eigen profiel aan. Zo ontvang je de relevante freelance opdrachten die passen bij jouw skills en ervaring.

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

Pooq.nl · 22-05-2026 ·
Interim Corporate Recruiter voor een landelijke technisch-gedreven organisatie met focus op recruitmentcapaciteit en versnelling van instroom. Locatie onbekend, op locatie.
Meer informatie
MiPublic.nl · 21-05-2026 ·
Voor een onbekende opdrachtgever is een Corporate Recruiter nodig voor een locatie-onbekende opdracht op locatie. De rol betreft een specialisme in recruiteren.
Meer informatie
Pooq.nl · 20-05-2026 · Hilversum ·
Voor de Gemeente Hilversum is een Corporate Recruiter nodig voor 28 uur per week, op locatie in Hilversum, voor een opdracht van 3 maanden.
Meer informatie
Pooq.nl · 18-05-2026 ·
Freelance Corporate Recruiter voor volledige werving (vacaturetekst tot aanbod) bij onbekende opdrachtgever op locatie. Startdatum 18-05-2026, looptijd onbekend.
Meer informatie
Pooq.nl · 05-05-2026 ·
Freelance opdracht voor een Corporate Recruiter (locatie onbekend, op locatie). Optimaliseren van recruitmentprocessen en toepassen van AI binnen recruitment.
Meer informatie
Pooq.nl · 01-05-2026 ·
(Interim) HR-Recruiter voor werving, selectie en onboarding via D.Vinci. Locatie onbekend, fulltime, start 01-05-2026.
Meer informatie
Freelance Recruiter Events voor Marine Technicus opleiding met budget E50-350. Locatie onbekend, op locatie.
Meer informatie
Pooq.nl · 28-04-2026 ·
Voor een toonaangevende ICT-organisatie zoekt men een interim corporate recruiter voor een locatie onbekend (op locatie). De rol betreft een tijdelijke functie met directe impact in een dynamische omgeving.
Meer informatie
Pooq.nl · 28-04-2026 ·
Recruiter voor het Ruimtelijk/Fysiek Domein met 36 uur per week voor 5 maanden, start z.s.m., locatie onbekend (op locatie).
Meer informatie
Pooq.nl · 28-04-2026 ·
Ervaren recruiter versterkt wervings- en selectieproces voor vaste functies en inhuur bij Omgevingsdienst Rivierenland (ODR). Locatie onbekend, op locatie.
Meer informatie