Opdrachtomschrijving: Security Engineer Loadbalancing, Utrechtse Heuvelrug

 2026-04-07 11:50:38  Onbekende locatie

Voor onze eindklant, de Politie, is Harvey Nash op zoek naar een Security Engineer Loadbalancing. Deze rol is bedoeld voor een periode van 24 maanden en vereist 36 uur per week inzet. De locatie is momenteel onbekend, maar de werkzaamheden vinden plaats op locatie. De startdatum van de opdracht is gepland voor juli 2026, na afronding van de screening. De focus van deze functie ligt op het ontwerpen, implementeren en onderhouden van loadbalancing-oplossingen binnen een security-context. Ervaring met loadbalancing-technologieën en securityprincipes is daarbij essentieel. De opdracht biedt de mogelijkheid om bij te dragen aan de digitale veiligheid van de Nederlandse politie, een cruciale sector binnen de overheid.

Vereiste expertise:

Mijn Freelapp

Wil je deze opdrachten direct zien? Log in met je LinkedIn account en maak je eigen profiel aan. Zo zie je direct de relevante freelance opdrachten die passen bij jouw skills en ervaring.

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

Voor een onderwijsorganisatie wordt een Security & Privacy Officer gezocht voor het implementeren van nieuw informatiebeveiligings- en privacybeleid. Locatie: onbekend (op locatie).
Meer informatie
Voor een opdrachtgever in Deventer, Gelderland zoekt men een Information Security Officer voor het onderwijsdomein. De rol is op locatie in Deventer, startdatum is in overleg.
Meer informatie
Chief Information Security Officer voor een overheidsorganisatie met hoge vertrouwelijkheid. Locatie onbekend, fulltime, startdatum 20-04-2026.
Meer informatie
Deze opdracht betreft een Chief Information Security Officer rol binnen de overheid in Den Haag. De functie is fulltime en start op 07-05-2026.
Meer informatie
Je werkt als Information Security Officer binnen een CIO-office omgeving om gevoelige informatie te beschermen. Locatie is onbekend (op locatie).
Meer informatie
Information Security Officer voor een overheid in Den Haag. Opdracht start 15-04-2026 en vindt plaats op locatie.
Meer informatie
Voor een projectleider rol in Den Haag wordt een Senior Projectleider Privacy & Security gezocht voor een opdracht binnen de overheid, met startdatum 15-04-2026 en locatie op locatie.
Meer informatie
Voor een rol als projectleider binnen het justitiële domein werk je aan implementatie van Europese wetgeving en digitale samenwerking met impact op privacy, security en gegevensuitwisseling. Locatie onbekend, op locatie.
Meer informatie
4-freelancers.nl · 20-05-2026 · Groningen
Voor een opdrachtgever in de overheid zoekt men een Security Specialist met kennis van Splunk in Groningen. De opdracht start op 01-06-2026 en heeft een tariefindicatie van € 87,00.
Meer informatie
4-freelancers.nl · 20-05-2026 · Den Haag
Voor een opdracht in Den Haag als Security Liaison binnen de zorgdigitalisering (OWASP) wordt een freelancer gezocht. De rol start op 25-05-2026 en heeft een tariefindicatie van € 105,00.
Meer informatie