Freelance Senior Adviseur Contracten A67/A73 Zaarderheiken ZN Maastricht opdracht
Over deze opdracht
Voor Rijkswaterstaat werk je als (senior-)adviseur Contractmanagement aan het project A67/A73 Zaarderheiken in Maastricht, met 1 dag per week op locatie en deels online. Het project loopt sinds eind 2025.
Als (senior-)adviseur Contractmanagement ben je verantwoordelijk voor de voorbereiding, aanbesteding en uitvoering van contracten binnen het project A67/A73 Zaarderheiken, een infrastructureel project van Rijkswaterstaat gericht op het verbeteren van de doorstroming, veiligheid en beschikbaarheid van de weg door een extra rijstrook aan te leggen aan de oostelijke parallelbaan van de A73. Daarnaast past Rijkswaterstaat geluidsmaatregelen toe om te voldoen aan wettelijke normen. Je werkt binnen een hybride werkwijze, waarbij overleggen deels online via Teams en deels op de projectlocatie in Maastricht plaatsvinden, met als uitgangspunt 1 dag per week op locatie. Je bent verantwoordelijk voor het opstellen van inkoopplannen, het vertalen van wensen naar contractvormen, het toezicht houden op naleving van contractafspraken (financiën, kwaliteit, termijnen), en het signaleren en rapporteren van afwijkingen (VTW’s). Daarnaast fungeer je als centraal aanspreekpunt voor contractmanagement, zowel intern als voor de opdrachtnemer, en neem je deel aan voortgangsoverleggen en deelsessies op het gebied van planning en risicomanagement binnen het IPM-model. Je draagt bij aan het verbeteren van het inkoop- en contracteringsproces en zorgt voor correcte documentatie in het documentmanagementsysteem. Ervaring met Systeemgerichte Contractbeheersing (SCB), planstudieprojecten, Tracéwetprocedures en ingenieursdienstcontracten is vereist, evenals een afgeronde hbo-opleiding en minimaal 5 jaar aantoonbare werkervaring als contractadviseur. Kennis van en ervaring met VOL-VCA is een wens.
| Tarief | niet vermeld · onvoldoende data voor schatting | |
| Looptijd | tot 02-10-2031 | |
| Vaardigheden | Risicomanagement, IPM (integraal projectmanagement) (2) | |
| Uren/week | 18 uur/week | |
| Locatie | Maastricht (remote mogelijk) | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | 5+ jaar ervaring |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.