Deze opdracht is gepubliceerd via Quest4. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Senior Beheerder FileNet en ICC | Den Haag opdracht

 2026-08-31 14:19:03  Den Haag

Over deze opdracht

Voor SSC-ICT in Den Haag wordt een beheerder gezocht voor een project e-mailarchivering. De opdracht betreft het op locatie realiseren van een e-mail archiveringsoplossing voor zeven departementen.

Voor SSC-ICT in Den Haag wordt een beheerder gezocht die meewerkt aan het project e-mail archivering. Het doel is het realiseren van een platform voor het veiligstellen van alle e-mails van medewerkers van zeven departementen, inclusief doorzoekbaar maken en latere overdracht aan het Nationaal Archief. De beheerder installeert en configureert de tooling (inclusief maatwerk) in de OTAP-straat, zorgt dat de beheerdocumentatie op orde is en lost actief problemen op. Daarnaast begeleidt de beheerder twee junior beheerders zodat zij zelfstandig het dagelijks beheer van e-mail archivering kunnen uitvoeren. In samenwerking met de beheerorganisatie wordt ervoor gezorgd dat aan de acceptatiecriteria voor beheer wordt voldaan en de oplossing op een gecontroleerde manier in beheer kan worden genomen. Ervaring met FileNet, IBM Content Collector en IBM Enterprise Records is vereist. De opdracht vindt plaats op locatie in Den Haag.

Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd niet vermeld
Vaardigheden geen specifieke eisen vermeld
Uren/week niet vermeld
Locatie Den Haag
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring 5+ jaar ervaring

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

OverheidZZP.nl · 31-08-2026 ·
90% match
Opdracht voor een Senior Beheerder FileNet en ICC op locatie. Rol en specialisme zijn bekend, locatie en uren per week niet.
Meer informatie
Bij Oranje · 02-09-2026 ·
88% match
Informatiebeheerder bij Ministerie van Financiën, DG Herstel, Bureau Stafondersteuning, 32-36 uur per week, locatie onbekend, opdracht start 02-09-2026.
Meer informatie
Quest4 · 25-08-2026 · Den Haag ·
88% match
Opdrachtomschrijving Binnen de afdeling Netwerk Datacenter Services zijn we voor het Services team op zoek naar een ervaren netwerkbeheerder met kennis en ervaring binnen een multi tennant datacenter omgeving om het team te versterken.Binnen dit team ben je mede verantwoordelijk voor het beheer en doorvoeren van wijzigingen op verschillende platformen zoals Bluecoat en Fortiproxy (Proxyserver), Citrix (ADC), F5, Infoblox en Vasco/Onespan. Meer concreet houdt dit in dat je o.a. bezig bent met het aanmaken/verwijderen/aanpassen van loadbalancer VIP’s, DNS records, proxy policy rules, enzovoorts. Ook het uitvoeren van standaard operationele activiteiten zoals het controleren van backups, het automaten van bepaalde werkzaamheden, monitoring en oppakken van 3e lijns incidenten zal onderdeel zijn van de werkzaamheden, inclusief het opstellen van eventueel benodigde wijzigingsverzoeken.Daarnaast kan je ingezet worden binnen een project-, lever- of problemsolving team en word van je verwacht dat je meedenkt over de huidige strategie binnen het team en eventuele verbeterpunten onder de aandacht brengt.Het Overheids Datacenter (ODC) Housed en Host oa 7 ministeries en en aantal andere (Rijks) overheids instanties. Binnen deze complexe omgeving heeft SSC ICT zowel de Enterprise (voor een individueel ministerie) als de Service Provider rol.Binnen de afdeling Netwerkbeheer kennen we een aantal teams:Datacenter LAN (CISCO routing en Switching)Services (DNS, Netscaler, F5, Vasco, Proxy)Security (Firewalls CISCO ASA, Firepower, Fortinet Fortigate en Fortimanager, Algosec)Campus (Haagse panden en Ambasades LAN en WiFi)
Meer informatie
Bij Oranje · 03-09-2026 · Eindhoven ·
88% match
De rol van Informatiebeheerder is beschikbaar bij de gemeente Eindhoven (PSM) op locatie, met focus op digitaal archiefbeheer en informatiemanagement binnen projectmatige processen.
Meer informatie
MiPublic.nl · 03-09-2026 · Eindhoven ·
88% match
De rol van Informatiebeheerder is bij de gemeente Eindhoven (locatie Eindhoven) voor onbepaalde tijd, met focus op digitaal archiefbeheer binnen de afdeling Programma- en Projectbeheersing.
Meer informatie
TenTalent.nl · 02-09-2026 ·
88% match
Freelance opdracht als Informatiebeheerder bij het Ministerie van Financiën (DG Herstel Toeslagen), locatie onbekend, start 02-09-2026.
Meer informatie
Bij Oranje · 02-09-2026 · Den Haag ·
87% match
Informatiebeheerder bij het Ministerie van Financiën (DG Herstel en Bureau Stafondersteuning) in Den Haag, 32 tot 36 uur per week, opdracht start 18 augustus 2026.
Meer informatie
TenMonks · 04-09-2026 ·
87% match
Informatiebeheerder bij DG Herstel Toeslagen (32-36 uur/week, locatie onbekend, opdracht start 04-09-2026).
Meer informatie
Quest4 · 07-09-2026 · Den Haag ·
87% match
Freelance Exchange Beheerder voor het Mailteam van de Rijksoverheid in Den Haag. Ondersteuning van Exchange Server 2019, Outlook en Cisco Email Security Platform voor 80.000 mailboxen.
Meer informatie
Bij Oranje · 07-09-2026 · Den Helder ·
87% match
Voor het Ministerie van Defensie in Den Helder is een 1e Beheerder ICT functie beschikbaar op locatie. De rol betreft technisch beheer van complexe IT-architecturen binnen een dynamische Defensie-omgeving.
Meer informatie
Quest4 · 01-09-2026 · Den Haag ·
87% match
Projectmatig begeleiden van digitalisering van inkoopprocessen bij het Inkoop Uitvoeringscentrum van EZ in Den Haag. Opdracht start 01-09-2026 met onbekende looptijd.
Meer informatie
Bij Oranje · 24-08-2026 ·
87% match
Voor een toonaangevende overheidsinstantie binnen de defensieketen zoekt men een ICT Beheerder voor 2 fte op locatie voor het beheer en verdere ontwikkeling van de IAM-dienstverlening.
Meer informatie