Freelance Senior BMPA (advanced) developer opdracht
Over deze opdracht
Voor de Belastingdienst in Amsterdam wordt een BPM-ontwikkelaar gezocht voor het realiseren van BPM-oplossingen binnen een scrumteam. De opdracht is op locatie en start op 04-08-2026.
Voor de Belastingdienst, verantwoordelijk voor het eerlijk en zorgvuldig heffen en innen van belastingen in Nederland, wordt een ontwikkelaar gezocht voor het realiseren van BPM-oplossingen. De rol omvat businessprocesmodellering, de realisatie van processen en geavanceerde integraties binnen BPMA, waarbij gebruik wordt gemaakt van onderdelen van de IBM-BPM suite zoals BPMS en ODM. De opdracht wordt uitgevoerd binnen het competence center BPM, waarbinnen in een scrumteam wordt gewerkt om tijdig en volgens afgesproken kwaliteit te leveren. Het doel van het BPM-bouwblok is het verkorten van de time to market en het bieden van wendbaardere oplossingen ten opzichte van standaard Java-gcodeerde toepassingen. Het competence center levert generieke frameworks op basis van BPMS, BPEL en AIS aan alle softwareontwikkeltrajecten binnen de Belastingdienst. De opdracht is op locatie in Amsterdam en start op 04-08-2026.
| Tarief | niet vermeld · onvoldoende data voor schatting | |
| Looptijd | tot 31-12-2026 | |
| Vaardigheden | Java, Scrum (2) | |
| Uren/week | 36 uur/week | |
| Locatie | Amsterdam | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | 5+ jaar ervaring |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.