Deze opdracht is gepubliceerd via MiPublic.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Senior SAP Autorisatie Consultant opdracht

 2026-06-16 08:04:39  Onbekende locatie

Over deze opdracht

Voor NS werkt een Senior SAP Autorisatie Consultant in het OV-betalen programma aan een autorisatie concept binnen SAP Sales en Service Cloud (locatie onbekend, fulltime).

Bij NS, een organisatie die niet alleen actief is in spoor en treinen maar ook als groot IT-bedrijf, wordt gewerkt aan de volgende generatie betalen in het openbaar vervoer via het programma OV-betalen. Reizigers kunnen straks eenvoudig in- en uitchecken met hun betaalpas, mobiel of nieuwe OV-pas. Deze transitie vereist sterke integraties tussen kritische systemen. Voor het team Autorisatie Management (AM) binnen de afdeling IT Concernstaven zoekt NS een Senior SAP Autorisatie Consultant die onder hoge tijdsdruk een autorisatie concept kan implementeren. De rol omvat het leiden van de implementatie van een autorisatie concept binnen SAP Sales en Service Cloud en gelinkte systemen, het identificeren van autorisatie risico’s (kritische rechten en SoD) en deze opnemen in SAP Identity Access Governance (IAG), het koppelen van Sales en Service Cloud aan OneIdentity via SAP CIS, en het documenteren van procedures en werkinstructies. De consultant werkt in een complexe enterprise-omgeving met minimaal 5000 werkplekken en dient zelfstandig te leveren onder tijdsdruk. Ervaring met IAG of GRC is een pré, evenals functionele proceskennis en sterke communicatieve vaardigheden om te schakelen met IT, business en eindgebruikers. Een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal (mondeling en schriftelijk) is vereist.

Vereiste expertise:
Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd tot 31-12-2026
Vaardigheden SAP (1)
Uren/week 36 uur/week
Locatie geen plaatsnaam vermeld
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring 5+ jaar ervaring

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Marktinzicht: Sap Consultant

Op Freelapp staan momenteel 73 actieve sap consultant-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €100–110/uur.

Bekijk alle sap consultant-opdrachten
Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

MiPublic.nl · 08-07-2026 ·
SAP-consultant Finance ontwikkelt SAP S/4HANA-opleidingen voor medewerkers binnen defensie (OTCLog) op locatie. Locatie en uren per week onbekend.
Meer informatie
MiPublic.nl · 08-07-2026 ·
SAP-consultant D&S ontwikkelt SAP S/4HANA-opleidingen voor interne gebruikers binnen defensie (OTCLog). Locatie onbekend, fulltime, start 08-07-2026.
Meer informatie
Funle.nl · 04-07-2026 ·
Freelance SAP-consultant Opleidingen voor OTCLog (OTCo/CLAS) op onbekende locatie. Opdracht start 04-07-2026, looptijd onbekend.
Meer informatie
Funle.nl · 03-07-2026 ·
SAP-consultant Finance voor OTCLog (Defensie) op onbekende locatie. Opdracht start 03-07-2026 met onbekende looptijd.
Meer informatie
MiPublic.nl · 01-07-2026 · Amsterdam ·
Senior SAP Basis Consultant bij Stedin in Amsterdam (op locatie). Rol omvat veilige, stabiele SAP-systemen met HANA, Cloud ALM en BTP.
Meer informatie
TenMonks · 30-06-2026 · Amsterdam ·
Senior SAP Basis Consultant bij Stedin in Amsterdam (op locatie) voor technische vernieuwing met HANA, Cloud ALM en BTP.
Meer informatie
TenMonks · 30-06-2026 ·
Finance & Controlling expert nodig voor migratie van ECC naar S/4 HANA binnen Moderniseren SAP-project, locatie onbekend, uren per week onbekend, looptijd onbekend.
Meer informatie
BlueTrail · 29-06-2026 ·
Voor het Kadaster wordt een SAP ABAP consultant gezocht voor CRM/SD-functionaliteiten in Apeldoorn, 36 uur per week van 20-07-2026 tot 31-07-2027.
Meer informatie
BlueTrail · 26-06-2026 · Amsterdam ·
SAP ABAP Consultant voor INFOR-project bij NS in Utrecht, 32-36 uur per week, van 20 juli 2026 tot 31 december 2026.
Meer informatie
TenMonks · 25-06-2026 · Amsterdam ·
ABAP-oplossingen ontwikkelen en onderhouden voor het INFOR-project bij NS in Amsterdam. Locatie: op locatie.
Meer informatie