Freelance System Architect opdracht
2026-09-03 08:20:45 Onbekende locatieOver deze opdracht
Voor IMG programma MIRA is een Pega System Architect gezocht voor de doorontwikkeling van een zaakgericht werken applicatie op basis van Pega en Alfresco. Locatie onbekend, start 03-09-2026.
Voor het IMG programma MIRA, een initiatief gericht op zaakgericht werken binnen de schademeldingen en vergoedingen van waardedaling door mijnbouwschade, is een Pega System Architect (CSA) gezocht om het projectteam te versterken. De applicatie is ontwikkeld in RijksZaak op basis van Pega, Alfresco en DocGen, een platform van DICTU dat bij meerdere klanten wordt toegepast. De rol betreft het ondersteunen en begeleiden van een klantteam, bestaande uit een Scrummaster, Business Analist, Pega Lead System Architect, twee of drie Pega ontwikkelaars en één tot twee testers, bij de (door)ontwikkeling van deze applicatie. De locatie is onbekend en de opdracht start op 03-09-2026. De gevraagde competenties omvatten een sterk analytisch vermogen, passie voor technologie, het vermogen om teams te ondersteunen en empowerment te bevorderen, en goede beheersing van zowel de Nederlandse als Engelse taal. Daarnaast is een afgeronde HBO-opleiding, een gecertificeerd Pega System Architect (CSA), minimaal 3 jaar ervaring als Pega-developer, minimaal 2 jaar ervaring met RijksZaak (Pega) en ervaring met het Gronings Schadedossier vereist. Communicatie met teamleden en belanghebbenden, zowel mondeling als schriftelijk, en het coachen van junioren en minder ervaren teamleden maken onderdeel uit van de rol.
| Tarief | niet vermeld · onvoldoende data voor schatting | |
| Looptijd | tot 03-09-2029 | |
| Vaardigheden | Pega (1) | |
| Uren/week | 36 uur/week | |
| Locatie | geen plaatsnaam vermeld | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | onbekend |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.