Deze opdracht is gepubliceerd via De Publieke Partner. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Test Engineer opdracht

 2026-07-12 14:07:40  Utrecht

Over deze opdracht

Test Engineer voor de NVWA in Utrecht (op locatie). Testen van ICT-producten met Oracle APEX, back-end en front-end systemen, inclusief webservices en databases.

Voor de Nederlandse Voedsel- en Warenautoriteit (NVWA) in Utrecht zoeken wij een Test Engineer die verantwoordelijk is voor het uitvoeren van (geautomatiseerde) tests op zowel back-end als front-end systemen. De rol richt zich op het testen van ICT-producten, met name met behulp van Oracle APEX, en draagt bij aan de doorontwikkeling van een modern componentenlandschap en het verder automatiseren van testprocessen. De werkzaamheden vinden plaats op locatie in Utrecht binnen een dynamische omgeving met ruimte voor groei. De Test Engineer identificeert bugs, waarborgt een optimale gebruikerservaring en werkt nauw samen met verschillende teams om gebruikerstesten te coördineren en testcases te definiëren. Daarnaast begeleidt de rol de business en functionele teams bij hun (acceptatie-)testproces. Ervaring met testautomatiseringstools, het opzetten van geautomatiseerde tests en het interpreteren van testresultaten is vereist. De functie vereist minimaal 2 jaar ervaring met testen in een Agile werkomgeving en ervaring met GIT, Jira en/of Confluence. Kennis van Oracle, SoapUI, XSD, XML, SQL en Edifact is noodzakelijk.

Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd tot 12-07-2028
Vaardigheden Python, SQL, Oracle Apex, Agile, Git (8)
Uren/week niet vermeld
Locatie Utrecht
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring onbekend

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Marktinzicht: Test Engineer

Op Freelapp staan momenteel 97 actieve test engineer-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €84–96/uur.

Bekijk alle test engineer-opdrachten
Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

InterimProfessionals.nl · 08-07-2026 · Utrecht ·
97% match
Voor de NVWA in Utrecht zoeken wij een Test Engineer voor een opdracht van 6 maanden. De rol is fulltime op locatie.
Meer informatie
MiPublic.nl · 30-07-2026 · Amsterdam ·
91% match
Voor de Politie in Amsterdam zoekt men een tester met ervaring in testautomatisering voor 2 teams, op locatie. De opdracht start op 30-07-2026.
Meer informatie
TenMonks · 30-07-2026 ·
90% match
Voor UWV zoekt een Testengineer voor het cluster Integraal Klantbeeld & CRM, met een uurtarief tussen €87,20 en €94,37. Locatie onbekend (op locatie).
Meer informatie
TenMonks · 09-07-2026 ·
90% match
Opdracht voor een medior test engineer voor locatie onbekend (op locatie). Geplaatst op 09-07-2026.
Meer informatie
Funle.nl · 08-07-2026 ·
89% match
Voor Stedin zoekt Harvey Nash een Test Engineer voor een rol binnen het applicatielandschap van KT Risk & Control, locatie onbekend, fulltime met onbekende looptijd.
Meer informatie
Funle.nl · 08-07-2026 ·
89% match
Voor Stedin zoeken wij een Test Engineer voor KT Risk & Control (locatie onbekend). De opdracht is in loondienst via detachering, met focus op testautomatisering in Tosca binnen een SAFe Agile setting.
Meer informatie
Consultant.nl · 17-07-2026 · Dordrecht ·
REMOTE 89% match
Freelance Test Engineer gezocht voor testautomatisering en kwaliteitsborging in Dordrecht, 32+ uur per week, minimaal 3 maanden met mogelijk verlenging, start 21-08-2026.
Meer informatie
MiPublic.nl · 30-07-2026 · Amsterdam ·
89% match
Voor UWV zoekt men een Testengineer voor het cluster Integraal Klantbeeld & CRM in Amsterdam (op locatie). De rol betreft het testen van Microsoft Dynamics Customer Engagement (CE) binnen kritische processen rondom werk en inkomen.
Meer informatie
BlueTrail · 30-07-2026 · Anderen ·
89% match
Voor UWV zoekt men een Testengineer voor een opdracht van 38 uur per week, startend op 1 september 2026 en lopend tot 1 september 2027 in Amsterdam.
Meer informatie
Funle.nl · 14-07-2026 ·
88% match
Voor Stedin wordt een Senior Test Engineer gezocht voor een opdracht in loondienst (detachering) op locatie. De rol betreft fulltime werkzaamheden, met een onbekende looptijd.
Meer informatie
MiPublic.nl · 29-07-2026 ·
88% match
Voor UWV zoekt men een Testautomation engineer voor het cluster Integraal Klantbeeld & CRM (Microsoft Dynamics CE). Locatie onbekend, fulltime, startdatum 29-07-2026.
Meer informatie
Funle.nl · 29-07-2026 ·
88% match
Voor het Uitvoeringsinstituut Werknemersverzekeringen is een Testengineer II gezocht voor testautomatisering binnen Microsoft Dynamics CE. Locatie onbekend, op locatie.
Meer informatie