Nieuw kwartaalrapport

Freelance Markt-Monitor Q3 2026

Wat vraagt de markt, wat betalen opdrachtgevers en hoe snel moet je starten? Gebaseerd op alle opdrachten die Freelapp dit kwartaal verzamelde.

38.676opdrachten
65platformen
17%remote
25 dagentot start (mediaan)
Deze opdracht is gepubliceerd via Quest4. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Applicatie Analist | Den Haag opdracht

 2026-09-17 14:19:08  Den Haag

Over deze opdracht

Applicatie Analist voor uitrol digitale werkomgeving DWR 2.0 bij SSC-ICT in Den Haag (remote mogelijk).

Voor het programma DWR 2.0, gericht op de uitrol van een nieuwe digitale werkomgeving voor het Rijk bij klanten van SSC-ICT, is een Applicatie Analist klantapplicaties nodig. Deze rol richt zich op het onderhouden van contacten met klanten en applicatie-eigenaren, alsmede met het package team, binnen de Business Unit IT Standaard Services (BST). BST ontwikkelt, beheert en levert IT-voorzieningen zoals werkplekken, telefonie, email en AV-middelen voor Rijksambtenaren. De opdracht vindt plaats binnen de afdeling Projecten, Innovaties & Specialisatie, waar circa dertig collega’s zoals projectleiders en programmamanagers samenwerken. De locatie is Den Haag, met de mogelijkheid tot remote werken. De rol vereist technische kennis van databases, software en servers zoals Azure en BiSL, communicatievaardigheid onder tijdsdruk, people skills (combinatie van technische kennis en menskunde), creativiteit om wensen van opdrachtgevers om te zetten in ideale projectoplossingen, en flexibiliteit om veranderingen en tegenslagen om te buigen naar positieve stappen. Ervaring in vergelijkbare ICT-organaties is een pré, evenals het vermogen om onder hoge druk te presteren en parate kennis direct in de praktijk toe te passen. Het team staat voor elkaar klaar en hecht waarde aan een goede werksfeer.

Vereiste expertise:
Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd niet vermeld
Vaardigheden Azure, BiSL (2)
Uren/week niet vermeld
Locatie Den Haag (remote mogelijk)
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring onbekend

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

MiPublic.nl · 22-09-2026 · Amsterdam ·
REMOTE 98% match
Voor SSC-ICT wordt een Applicatie Analist gezocht voor de uitrol van de digitale werkomgeving DWR 2.0 bij klantorganisaties, met een locatie in Amsterdam (remote mogelijk).
Meer informatie
Bij Oranje · 18-09-2026 ·
REMOTE 96% match
Applicatie Analist voor uitrol digitale werkomgeving DWR 2.0 bij SSC-ICT, locatie onbekend (remote mogelijk), start 18-09-2026, looptijd onbekend.
Meer informatie
BlueTrail · 14-09-2026 · Delft ·
REMOTE 88% match
Applicatiebeheerder Burgerzaken bij Gemeente Delft, locatie Delft, 32 tot 36 uur per week, opdracht van 8 oktober 2026 tot 31 maart 2027.
Meer informatie
Quest4 · 23-09-2026 · Den Haag ·
88% match
De Informatie Analist ondersteunt bij kernregistraties voor DJI in Den Haag op locatie. De rol betreft projectmatige inzet binnen een dynamische omgeving met regelmatige afstemming.
Meer informatie
Bij Oranje · 23-09-2026 ·
88% match
Voor een opdracht in de provincie Overijssel zoekt een organisatie een informatieanalist voor het vormgeven van een nieuwe applicatieomgeving, locatie onbekend, start 23-09-2026.
Meer informatie
MiPublic.nl · 22-09-2026 · Amsterdam ·
88% match
Business analist voor portefeuille Civiel/Bestuur Rechtspraak in Amsterdam (op locatie). Analyseert autorisatiestructuur Digitaal Werken met focus op PBAC en RBAC.
Meer informatie
Bij Oranje · 22-09-2026 ·
88% match
Business analist voor portefeuille Civiel/Bestuur van de Rechtspraak, locatie onbekend (op locatie), start 22-09-2026.
Meer informatie
Bij Oranje · 14-09-2026 ·
88% match
Voor UWV ben je als Technisch Applicatiebeheerder verantwoordelijk voor de continuïteit en veiligheid van bedrijfskritische applicatielandschappen op het Container platform. Locatie onbekend, startdatum 14-09-2026.
Meer informatie
MiPublic.nl · 14-09-2026 · Amsterdam ·
88% match
Technisch Applicatiebeheerder bij UWV in Amsterdam (op locatie) voor het beheren van bedrijfskritische applicatielandschappen op het Container platform.
Meer informatie
TenMonks · 10-09-2026 · Amsterdam ·
REMOTE 87% match
Applicatiebeheerder Publieke Zaken bij een gemeente in Amsterdam (hybride mogelijk). Rol betreft functioneel beheer van applicaties zoals Centric Burgerzaken, Qmatic en key2betalen.
Meer informatie
Quest4 · 23-09-2026 · Den Haag ·
87% match
Medior Security Analist rol bij SSC-ICT Security Operations Center in Den Haag (op locatie) voor het monitoren en oplossen van cyberdreigingen voor de Rijksoverheid.
Meer informatie
TenMonks · 05-10-2026 ·
87% match
Voor UWV, Concern-ICT afdeling DSO, wordt een Senior Applicatie Ontwikkelaar Java gezocht voor backend ontwikkeling van maatwerk Java applicaties (web services). Locatie onbekend, startdatum 05-10-2026.
Meer informatie