Deze opdracht is gepubliceerd via Funle.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.
Logius

De opdracht wordt uitgevoerd bij Logius. Bekijk hier meer opdrachten bij Logius.

Freelance Architect Compliancy opdracht

 2026-10-27 12:55:06  Den Haag

Over deze opdracht

Logius zoekt een Architect Compliancy voor het architectuurteam binnen het Domein Publicatie in Den Haag, 36 uur per week. De functie is niet geschikt voor zzp'ers.

Voor Logius, onderdeel van de Rijksoverheid, wordt een Architect Compliancy gezocht voor het architectuurteam binnen het Domein Publicatie. De rol richt zich op het versnellen van compliancyvraagstukken vanuit het perspectief van businesscontinuïteit, waarbij een structuur voor business continuity management en risicogestuurde prioritering wordt ontwikkeld. Daarnaast worden kaders opgesteld voor disaster recovery en lifecycle management, en worden maatregelen vanuit NIS2, BIO2 en andere risicobeheersingskaders vertaald naar beleid. De handreikingen zijn bedoeld voor DevSecOps-teams binnen het domein. De functie wordt uitgevoerd binnen een SAFe/agile omgeving, waarbij werken onder architectuur, TOGAF en ArchiMate vereist is. Er wordt kennis gevraagd van relevante ISO-normen, NORA, BIO2 en NIS2. De inzet bedraagt 36 uur per week, met twee dagen per week op kantoor in Den Haag. De overige werkdagen worden in overleg ingevuld. Ervaring met het vertalen van BIO2/NIS2 naar beleid, kennis van ISO 27001/27002, ISO 22301, ISO 31000, BIO2 en NIS2, en kennis van de Nederlandse Overheidsreferentiearchitectuur (NORA en familie) zijn vereist. De functie is niet geschikt voor zzp'ers; kandidaten moeten in loondienst zijn van een bedrijf waarvan zij geen eigenaar zijn.

Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd tot 27-10-2031
Vaardigheden SAFe, Agile, TOGAF, Risicomanagement, ArchiMate (9)
Uren/week 36 uur/week
Locatie Den Haag
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring 5+ jaar ervaring

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

Funle.nl · Opdrachtgever: Logius · 27-10-2026 · Den Haag ·
99% match
Logius zoekt een Architect Compliancy voor versterking van het architectuurteam in Den Haag, 36 uur per week. De opdracht richt zich op compliancy, businesscontinuïteit en risicobeheersing binnen het Domein Publicatie.
Meer informatie
4-freelancers.nl · Opdrachtgever: Rijksoverheid · 15-10-2026 · Utrecht ·
85% match
Solution Architect Security voor de Rijksoverheid in Utrecht, op locatie. Specialisme: solution architect.
Meer informatie
84% match
Solution Architect rol voor IT-infrastructuur in Gouda, Zuid-Holland. Opdracht start op 09-11-2026 met een tariefindicatie van € 95,00.
Meer informatie
Funle.nl · Opdrachtgever: Rabobank · 18-10-2026 ·
84% match
Rabobank zoekt een Business Architect Data & Analytics (Area Architect Enterprise Data Products) voor 40 uur per week. Locatie onbekend.
Meer informatie
83% match
Voor een opdrachtgever in Utrecht wordt een Cloud Technical Architect gezocht voor een specialisme in cloud architectuur en netwerken. De opdracht start op 12-10-2026 en vindt plaats op locatie.
Meer informatie
83% match
Voor een opdracht in Den Haag zoekt een ICT-architect met focus op Azure en Kubernetes een Solution Architect voor een rol in ICT-architectuur. De opdracht start op 02-11-2026 en heeft een tariefindicatie van € 105,00.
Meer informatie
82% match
Solution architect rol bij Be Informed in Utrecht, locatiegebonden. Startdatum 23-11-2026.
Meer informatie
TenMonks · Opdrachtgever: Nationaal Coördinator Groningen (NCG) · 21-10-2026 · Den Haag ·
82% match
Voor NCG in Den Haag zoekt men een Senior Dataplatform Architect voor het inrichten en doorontwikkelen van het data platform, op locatie.
Meer informatie
81% match
Voor een opdracht in Den Haag is een Data & AI Architect nodig voor Microsoft Fabric en Data Governance. De rol is op locatie met een tariefindicatie van €80,00 per uur.
Meer informatie
81% match
Voor een opdracht in Den Haag wordt een Lead SAP Architect gezocht voor S/4HANA & SAP BTP binnen financiële bedrijfsvoering. De rol start op 01-01-2027 en is op locatie.
Meer informatie
80% match
Voor een opdracht in Den Haag zoekt een organisatie een Senior Infrastructuur Engineer / Technisch Architect met kennis van Windows Server. De rol start op 30-10-2026.
Meer informatie