Freelance Architect / Ontwerp: Solution Architect Applicatie • TOGAF ArchiMate • Overheid opdracht in Utrecht
2026-05-31 20:08:31 UtrechtOver deze opdracht
Solution Architect Applicatie voor de overheid in Utrecht. Opdracht start 29-06-2026 en duurt onbekend.
Voor een opdrachtgever in de overheid wordt een Solution Architect Applicatie gezocht. De rol betreft het ontwerpen van applicaties binnen de context van TOGAF en ArchiMate. De werkzaamheden vinden plaats in Utrecht, Nederland, op locatie. De startdatum van de opdracht is 29-06-2026. Er is een tariefindicatie van € 105,00 per uur. De specialisatie ligt op het gebied van IT-architectuur.
| Tarief | €105–€120/uur | |
| Looptijd | niet vermeld | |
| Vaardigheden | TOGAF, ArchiMate (2) | |
| Uren/week | niet vermeld | |
| Locatie | Utrecht | |
| Omschrijving | te kort | |
| Gewenste ervaring | onbekend |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.
Marktinzicht: It Architect
Op Freelapp staan momenteel 235 actieve it architect-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €98–113/uur.
Bekijk alle it architect-opdrachten