Pensioenmaand november

Laat je jaarruimte voor 2026 niet liggen!

Hoeveel je mag inleggen, hangt af van je winst van vorig jaar. In november zie je goed wat je kunt missen. Stort je vóór 31 december extra in je pensioen, dan krijg je in de eerste helft van volgend jaar belasting terug.

Deze opdracht is gepubliceerd via GreenPepper. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Cloud Back-end Engineer OMNI opdracht

IT & technologie €125–125/uur
 2026-11-02 07:00:01  Den Haag

Over deze opdracht

Cloud Back-end Engineer voor OMNI-platform bij een (semi-)overheidsorganisatie in Den Haag, op locatie. Opdracht start 02-11-2026 met onbekende looptijd.

Als Cloud Back-end Engineer werk je aan de ontwikkeling en doorontwikkeling van het OMNI-applicatieplatform, een platform dat ontwikkelteams in staat stelt snel, veilig en gestandaardiseerd webapplicaties te ontwikkelen, deployen en beheren. Je ontwerpt, realiseert en beheert generieke platformcomponenten die selfservice-applicatieontwikkeling mogelijk maken binnen een modulaire cloud-native architectuur. De opdracht vindt plaats bij een Nederlandse (semi-)overheidsorganisatie in Den Haag, waarbij alle werkzaamheden en correspondentie in het Nederlands plaatsvinden. Je werkt op locatie en draagt bij aan technische standaarden, richtlijnen en kennisdeling. Voor deze rol zijn minimaal vijf jaar aantoonbare ervaring als software/cloud engineer vereist, waarbij je zelfstandig en proactief hebt gewerkt. Daarnaast moet je beschikken over minimaal vier jaar ervaring met Python voor backend-ontwikkeling, drie jaar ervaring met Microsoft Azure (o.a. App Service, Key Vault, Entra ID), drie jaar ervaring met Infrastructure as Code (Terraform of Bicep), en drie jaar ervaring met Git, CI/CD en OTAP/DevOps (Azure DevOps of vergelijkbaar). Ook is minimaal twee jaar ervaring met het ontwerpen en implementeren van REST API's en relationeel databaseontwerp noodzakelijk. De opdracht start op 02-11-2026.

Vergelijkbare opdrachten

Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief €125/uur
Looptijd tot 12-11-2026
Vaardigheden Python, Azure, DevOps, Azure DevOps, Git (9)
Uren/week 36 uur/week
Locatie Den Haag
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring onbekend

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

Zoeqq · 02-11-2026 · Den Haag ·
100% match
Cloud Back-end Engineer voor het OMNI-applicatieplatform in Den Haag (op locatie). Ontwikkeling, beheer en automatisering van cloud-native platformcomponenten.
Meer informatie
Funle.nl · Opdrachtgever: Provincie Zuid-Holland · 02-11-2026 · Den Haag ·
96% match
Provincie Zuid-Holland zoekt een Cloud Back-end Engineer voor het OMNI-platform in Den Haag, 36 uur per week voor 6 maanden vanaf 1 januari 2027.
Meer informatie
Funle.nl · Opdrachtgever: Provincie Zuid-Holland · 02-11-2026 · Den Haag ·
96% match
Voor Provincie Zuid-Holland werk je als Cloud Back-end Engineer aan het OMNI-platform in Den Haag, 36 uur per week vanaf 1 januari 2027.
Meer informatie
TenMonks · Opdrachtgever: Provincie Zuid-Holland · 03-11-2026 ·
96% match
Cloud Back-end Engineer OMNI voor Provincie Zuid-Holland, locatie onbekend, fulltime, looptijd onbekend.
Meer informatie
Berkhof Enterprises · Opdrachtgever: Provincie Zuid-Holland · 02-11-2026 · Den Haag ·
REMOTE 92% match
Voor Provincie Zuid-Holland wordt een Cloud Back-end Engineer gezocht voor een rol in Den Haag (hybride) met 36 uur per week, startend op 1 januari 2027 en lopend tot 30 juni 2027.
Meer informatie
REMOTE 82% match
Gezocht: freelance DevOps consultant voor cloudtransformatie bij tech scale-ups in Genk, 24 uur per week voor 3 maanden.
Meer informatie
SPOED REMOTE 82% match
Freelance Systeem Architect gezocht voor cloudtransformatie bij een tech innovator in Almelo, 30+ uur per week, contractduur 3-6 maanden.
Meer informatie
Zoeqq · 28-10-2026 · Haarlem ·
REMOTE 81% match
Voor een opdracht in Haarlem ben je als AWS Security Specialist (SOC, Tweede Lijn) 32, 36 of 40 uur per week bezig met securitymonitoring van AWS-omgevingen. De opdracht start op 28-10-2026.
Meer informatie
REMOTE 81% match
Voor een publieke organisatie zoekt men een Projectmanager Applicatielandschap voor een transitie naar een hybride cloud, Azure & applicatiemigratie. Locatie onbekend, remote mogelijk.
Meer informatie
Funle.nl · 02-11-2026 · Arnhem ·
REMOTE 81% match
Cloud Architect voor Coöperatie VGZ in Arnhem, 38 uur per week, van 23-11-2026 tot 31-10-2027.
Meer informatie
Consultant.nl · 28-10-2026 · Wageningen ·
REMOTE 81% match
Freelance Database Architect voor datamigratie en cloudtransformatie bij een team in Wageningen (remote mogelijk). Opdracht duurt minimaal 3-6 maanden met uurtarief van €90.
Meer informatie
Voor een organisatie binnen de publieke sector zoekt men een Projectmanager voor de transformatie van een applicatielandschap naar een hybride cloudomgeving. De locatie is onbekend, maar remote werken is mogelijk.
Meer informatie