Pensioenmaand november

Laat je jaarruimte voor 2026 niet liggen!

Vergeet niet deze aftrekpost te gebruiken

Hoeveel je mag inleggen, hangt af van je winst van vorig jaar. In november zie je goed wat je kunt missen. Stort je vóór 31 december extra in je pensioen, dan krijg je in de eerste helft van volgend jaar belasting terug.

Deze opdracht is gepubliceerd via Quest4. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Cloud engineer | Den Haag opdracht

 2026-09-24 20:19:07  Den Haag

Over deze opdracht

Voor een senior cloud engineer in Den Haag (remote mogelijk) wordt een rol aangeboden voor het ontwerpen en bouwen van een schaalbaar, veilig en geautomatiseerd dataplatform voor data-intensieve workloads.

Voor een organisatie in Den Haag zoekt men een senior cloud engineer die verantwoordelijk is voor het architectuur en bouwen van een hoogwaardig, schaalbaar en veilig dataplatform. Dit platform ondersteunt datawetenschappers, data engineers en analisten bij hun werkzaamheden, zoals het ontwikkelen van modellen, pipelines en het genereren van inzichten. De omgeving is multi-cloud, waarbij de kracht van verschillende providers wordt benut voor verwerking, opslag en analyse van grote datasets. Momenteel wordt gebruik gemaakt van Microsoft Azure en ODCN op basis van VMWare (Private overheidscloud). De rol richt zich op het volledig automatiseren en betrouwbaar houden van de onderliggende infrastructuur, zodat data-experts zich kunnen concentreren op hun kernactiviteiten. Het dataplatform wordt volledig op basis van Infrastructure-as-Code ontwikkeld, met gebruik van Terraform voor het uitrollen van resources en Ansible voor configuratie. De functie is beschikbaar in Den Haag, met de mogelijkheid om (deels) remote te werken. De startdatum is 24-09-2026.

Vereiste expertise:

Vergelijkbare opdrachten

Alle cloud engineer-opdrachten →
Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd niet vermeld
Vaardigheden Azure, Terraform, Ansible (3)
Uren/week niet vermeld
Locatie Den Haag (remote mogelijk)
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring 5+ jaar ervaring

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Marktinzicht: Cloud Engineer

Op Freelapp staan momenteel 14 actieve cloud engineer-opdrachten. Het mediane uurtarief voor dit specialisme is € 105,- per uur (op basis van 6 opdrachten met een vermeld tarief uit de afgelopen 3 maanden). Voor deze opdracht is geen tarief vermeld; de mediaan is een realistisch vertrekpunt voor je tariefvoorstel.

Bekijk alle cloud engineer-opdrachten Uurtarief cloud engineer Alle freelance IT & ICT opdrachten

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

MiPublic.nl · 31-10-2026 · Arnhem ·
91% match
Voor cVGZ wordt een Cloud Engineer gezocht voor 38 uur per week in Arnhem van 01-10-2026 tot 31-03-2027.
Meer informatie
Funle.nl · Opdrachtgever: Centraal Orgaan opvang asielzoekers (COA) · 29-10-2026 · Den Haag ·
REMOTE 91% match
Senior Cloud Engineer gezocht door het Centraal Orgaan opvang asielzoekers in Den Haag voor 36 uur per week gedurende 12 maanden.
Meer informatie
Funle.nl · 27-10-2026 · Utrecht ·
88% match
Voor een organisatie in de spoorsector wordt een Cloud Engineer Enablement gezocht in Utrecht voor 36 uur per week, startend op 1 november 2026.
Meer informatie
1UPPLY · 27-10-2026 · Utrecht ·
87% match
Freelance opdracht als Cloud Engineer Enablement bij NS voor het bijsturen van cloudmigratie naar de public cloud in Utrecht. Opdracht start zo spoedig mogelijk en heeft een looptijd tot 30 oktober 2026.
Meer informatie
Funle.nl · 27-10-2026 ·
87% match
Freelance Cloud Engineer Enablement rol bij NS Bijsturing voor het ondersteunen van DevOps-teams in de treindienstsector, locatie onbekend, fulltime.
Meer informatie
Funle.nl · 27-10-2026 · Utrecht ·
86% match
Als Cloud Engineer Enablement werk je bij NS in Utrecht 36 uur per week aan de migratie van het Mission Critical Platform naar de public cloud van 1 november 2026 tot en met 31 oktober 2027.
Meer informatie
MiPublic.nl · 27-10-2026 · Utrecht ·
86% match
Cloud Engineer Enablement bij NS Bijsturing in Utrecht, 36 uur per week van 01-11-2026 tot 31-10-2027.
Meer informatie
Zoeqq · 27-10-2026 · Utrecht ·
86% match
Freelance Cloud Engineer Enablement rol bij NS voor bijsturing van het Mission Critical Platform in Utrecht (op locatie).
Meer informatie
GreenPepper · 27-10-2026 · Utrecht ·
86% match
Freelance opdracht als Cloud Engineer Enablement bij NS in Utrecht (op locatie) voor het bijsturen van cloudmigratie en continuous delivery op een 24/7 beschikbaar platform.
Meer informatie
Berkhof Enterprises · 27-10-2026 · Utrecht ·
85% match
Voor NS Groep NV is een Cloud Engineer Enablement nodig in Utrecht, 36 uur per week, van 1 november 2026 tot 31 oktober 2027.
Meer informatie