Deze opdracht is gepubliceerd via InterimProfessionals.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance CSSA Developer - Hero Interim Professionals opdracht

 2026-05-28 20:16:56  Groningen
Duur: 12 Maanden. Voor de Nationaal Coördinator Groningen (NCG) zijn wij op zoek naar een CSSA Developer NCG is op zoek naar een CSSA Developer voor één van haar developmentteams. NCG beschikt over drie DevOps-teams, ieder met een eigen Scrum Master, die gezamenlijk verantwoordelijk zijn voor de doorontwikkeling van de RijksZaak-applicatie.Voor één van deze teams zoeken wij een ervaren CSSA Developer die een actieve bijdrage levert aan de verdere ontwikkeling, kwaliteit en stabiliteit van de Pega-omgeving.Werkzaamheden en verantwoordelijkhedenSamen met onder andere de Lead System Architect (LSA) zorgdragen voor het ontwerp en de ontwikkeling van complexe Pega-oplossingen die aansluiten op zowel business- als IT-behoeften.Ondersteunen van teamleden bij het analyseren en oplossen van technische vraagstukken en het implementeren van effectieve oplossingen binnen het Pega-framework.Samenwerken met stakeholders, waaronder Product Owners en Business Analisten, om ervoor te zorgen dat de oplossingen aansluiten op de bedrijfsdoelstellingen en gebruikersbehoeften.Actief bijdragen aan het Agile ontwikkelproces, onder andere door deelname aan sprintplanningen, reviews en retrospectives.Meedenken over continue verbetering van zowel de applicatie als de ontwikkel- en samenwerkingsprocessen binnen het team. Je beschikt over aantoonbaar wo werk- en denkniveau.Je beschikt over een aantoonbare CSSA Pega-certificering.Je hebt minimaal 5 jaar werkervaring als Developer.WensenJe hebt kennis van en ervaring met Agile werken.Je hebt minimaal 5 jaar werkervaring met Pega. Wil je ons een open sollicitatie sturen? Voor iedereen die geen idee heeft wat Hero doet, maar dat wél graag wil weten, hebben wij een speciale website ontwikkeld waarbij wij onze dienstverlening simpel uitleggen: Hero for Dummies
Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd tot 28-05-2027
Vaardigheden Scrum, DevOps, Pega, Agile, Scrum Master (PSM I) (5)
Uren/week 36 uur/week
Locatie Groningen
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring 5+ jaar ervaring

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

TenMonks · 07-07-2026 ·
IMG zoekt een Pega Senior System Architect voor het MIRA-programma in regio Groningen/Assen. Locatie onbekend, fulltime, looptijd onbekend.
Meer informatie
MiPublic.nl · 22-06-2026 ·
IMG zoekt een Pega Senior System Architect voor het versterken van het projectteam in het MIRA-programma (regio Groningen/Assen). De rol betreft het begeleiden van teamleden en bijdragen aan de (door)ontwikkeling van een zaakgericht werken applicatie op basis van Pega en Alfresco.
Meer informatie
OverheidZZP.nl · 22-06-2026 ·
Voor een onbekende opdrachtgever wordt een Pega-CSSA professional gezocht voor 2 FTE op locatie. De rol betreft een onbekende specialisatie met een startdatum op 22-06-2026.
Meer informatie
OverheidZZP.nl · 19-06-2026 ·
Voor een onbekende opdrachtgever is een CSSA Senior nodig voor 3 FTE op locatie. De opdracht is geplaatst op 19-06-2026.
Meer informatie
TenMonks · 18-06-2026 · Den Haag ·
SodM zoekt 3 FTE CSSA Senior voor beheer en herontwikkeling van zaaksystemen HAVIK en MABEL in Den Haag. Opdracht start op 18-06-2026.
Meer informatie