Pensioenmaand november

Laat je jaarruimte voor 2026 niet liggen!

Vergeet niet deze aftrekpost te gebruiken

Hoeveel je mag inleggen, hangt af van je winst van vorig jaar. In november zie je goed wat je kunt missen. Stort je vóór 31 december extra in je pensioen, dan krijg je in de eerste helft van volgend jaar belasting terug.

Deze opdracht is gepubliceerd via MiPublic.nl. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance Docent Minor International Management & Ondernemen opdracht

 2026-11-07 08:58:28  Enschede

Over deze opdracht

Docent Minor International Management & Ondernemen voor Saxion Academie SCE in Enschede, 5 uur per week, van 26-11-2026 tot 31-07-2027.

De Saxion Academie School of Commerce & Entrepreneurship (SCE) zoekt een zelfstandige professional voor een tijdelijke opdracht als begeleider van de Minor International Management & Ondernemen. De rol richt zich op het begeleiden en beoordelen van studenten tijdens hun minor, met nadruk op intercultureel management, internationaal ondernemerschap en zakendoen in opkomende markten, specifiek in Suriname, Curaçao en Zuid-Amerika. De opdracht omvat het informeren van studenten over de inhoud en het proces van de minor, het begeleiden van internationale businessplannen, het bijwonen en beoordelen van eindassessments, het monitoren van de voortgang van studenten, en het evalueren van de resultaten van de minor. Daarnaast is het opstellen van een planning per semester, adviseren over de inhoud van de minor, en het overdragen van specialistische kennis aan een collega binnen de academie Economie onderdeel van de werkzaamheden. De opdrachtnemer werkt zelfstandig vanuit Enschede, met gebruik van eigen apparatuur en communicatiemiddelen. Ervaring met het hoger onderwijs, een relevant professioneel netwerk in Latijns-Amerika (vooral Suriname en Curaçao), en kennis van intercultureel management en internationaal ondernemerschap zijn vereist. Een afgeronde masteropleiding, BKE en BDB zijn eveneens noodzakelijk.

Vergelijkbare opdrachten

Alle Docent / Trainer-opdrachten →
Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd tot 31-07-2027
Vaardigheden geen specifieke eisen vermeld
Uren/week 5 uur/week
Locatie Enschede
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring onbekend

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Marktinzicht: Docent / Trainer

Op Freelapp staan momenteel 61 actieve docent / trainer-opdrachten. Het mediane uurtarief voor dit specialisme is € 71,- per uur (op basis van 30 opdrachten met een vermeld tarief uit de afgelopen 3 maanden). Voor deze opdracht is geen tarief vermeld; de mediaan is een realistisch vertrekpunt voor je tariefvoorstel.

Bekijk alle docent / trainer-opdrachten Uurtarief docent / trainer

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

98% match
Tijdelijke specialistische opdracht als docent/onderzoeker voor minor International Management & Ondernemen bij Saxion Academie School of Commerce & Entrepreneurship. Locatie onbekend, eenmalige opdracht zonder verlenging, startdatum 07-11-2026.
Meer informatie
95% match
Saxion Academie School of Commerce & Entrepreneurship (SCE) zoekt een freelance docent/Onderzoeker 1 voor 5 uur per week in Enschede, gericht op de minor International Management & Ondernemen.
Meer informatie
95% match
Docent/Onderzoeker begeleidt minor International Management & Ondernemen voor hoger onderwijsinstelling in Enschede. Opdracht start na 12 november 2026 met onbekende looptijd.
Meer informatie
94% match
Freelance docent begeleidt en beoordeelt studenten tijdens minor International Management & Ondernemen in Suriname en Curaçao te Enschede. Opdracht is gericht op intercultureel management en internationaal ondernemerschap in Latijns-Amerika.
Meer informatie
86% match
Docent/Onderzoeker voor de Executive Master of Business Administration in Deventer, module International Entrepreneurship and Digital Innovation. Locatie: Deventer (op locatie).
Meer informatie
MiPublic.nl · Opdrachtgever: Saxion · 06-11-2026 · Deventer ·
85% match
Docent voor module International Entrepreneurship and Digital Innovation bij Saxion in Deventer, 5 uur per week van 23-11-2026 tot 30-04-2027.
Meer informatie
84% match
Docent/Onderzoeker 1 voor het specialisme International Entrepreneurship and Digital Innovation op locatie. Locatie en uren per week onbekend.
Meer informatie
Het Interim Netwerk · 06-11-2026 ·
78% match
Interim Trainer Microsoft 365 voor een gemeentelijke organisatie, 8 tot 36 uur per week, start 1-12-2026 voor 12 maanden met optie tot verlenging.
Meer informatie
TenMonks · Opdrachtgever: Gemeente Purmerend · 05-11-2026 · Purmerend ·
77% match
Microsoft 365-trainer voor Gemeente Purmerend in Purmerend, 8-36 uur per week voor een migratieproject van ruim twee jaar.
Meer informatie
Pooq.nl · 06-11-2026 ·
76% match
Voor een onbekende opdrachtgever verzorg je als M365 Trainer praktijkgerichte trainingen over digitale samenwerking en informatiebeheer in Microsoft 365, op locatie.
Meer informatie
Funle.nl · Opdrachtgever: Gemeente Purmerend · 05-11-2026 · Purmerend ·
76% match
Gemeente Purmerend zoekt een M365 Trainer voor een migratie naar Microsoft 365 met een inzet van 8 uur per week in 2026, groeiend naar 36 uur per week. De trainingen vinden plaats op locatie in Purmerend.
Meer informatie
Funle.nl · Opdrachtgever: Gemeente Purmerend · 05-11-2026 · Purmerend ·
75% match
De gemeente Purmerend zoekt een M365 Trainer voor een migratie naar Microsoft 365, met 8 uur per week in 2026 en 36 uur per week in 2027, op locatie in Purmerend, van 1 december 2026 tot 1 december 2027.
Meer informatie