Freelance Domeinarchitect (Realisatie doelarchitecturen) opdracht
2026-08-12 14:26:11 NederlandOver deze opdracht
Voor het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid wordt een domeinarchitect ingezet voor realisatie van doelarchitecturen op locatie in Nederland, 18 uur per week. De opdracht betreft twee projecten met een gezamenlijke bandbreedte aan uren binnen de prognose.
Het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid (SZW) zoekt een domeinarchitect voor de realisatie van doelarchitecturen binnen de directie CIO-office, Informatie voor Beleid & Bedrijfsvoering en Veiligheid (CIV). De inzet is op locatie in Nederland, met een werkweek van 18 uur per persoon. De opdrachtgever is het Financieel Dienstencentrum (FDC), onderdeel van de directie Dienstverlening, Samenwerkingsverbanden en Uitvoering (DSU), die verantwoordelijk is voor de financiële administratie en het beheer van het financiële SAP 3F-systeem voor vijf ministeries. De rol omvat het sturen op KPI’s, vernieuwing van applicaties en het technisch platform, integratie van de doelarchitectuur in de doelarchitectuur van het financieel-economisch beleidsdomein en de EA van SZW, advisering bij integratievraagstukken (applicaties, nieuwe directies, TFA) en toepassing van automatisering (RPA, AI). Daarnaast is er werkzaamheden voor het opstellen en realiseren van diverse doelarchitecturen, zoals het vernieuwen van identiteiten- en toegangsbeheer (IAM), het verhogen van weerbaarheid door verbeterde regie op IV en ICT, en advisering bij de realisatie van projectstartarchitecturen. De opdracht start op 12-08-2026 en betreft specialisme it architect.
| Tarief | €105–€125/uur (schatting van Freelapp) | |
| Looptijd | niet vermeld | |
| Vaardigheden | SAP, AVG / gegevensbeschermingswetgeving (2) | |
| Uren/week | 18 uur/week | |
| Locatie | Nederland | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | onbekend |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.
Marktinzicht: It Architect
Op Freelapp staan momenteel 412 actieve it architect-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €100–115/uur.
Bekijk alle it architect-opdrachten