Freelance Freelance Product Owner Integral Business Planning (IBP) (ZZP) opdracht
2026-07-09 14:12:10 VeldhovenOver deze opdracht
Freelance Product Owner Integral Business Planning (IBP) bij ASML in Veldhoven, 40 uur/week voor 9 maanden (12 aug 2026 – 30 apr 2027).
Als Product Owner Integral Business Planning (IBP) bij ASML in Veldhoven ben je verantwoordelijk voor het balanceren van vraag, aanbod en capaciteit binnen het mondiale netwerk. Je vertaalt complexe planninguitdagingen naar schaalbare digitale oplossingen binnen de Planning & Delivery (P&D)-sector. ASML voert een grote transformatie uit, waarbij het verouderde SAP-systeem wordt vervangen door Maestro in een nieuw ERP-landschap, terwijl de IT-organisatie verschuift naar een hybride samenwerkingsmodel. In deze dynamische omgeving houd je het overzicht, drijf je waardegedreven levering aan en breng je structuur en duidelijkheid in de prioritering van de product backlog. Je definieert een aantrekkelijke productvisie en beheert de backlog voor Integral Business Planning-capaciteiten. Daarnaast zorg je voor de juiste inzet van vaardigheden door vraag en capaciteit met elkaar in balans te brengen. Je vertaalt planning- en operationele processen naar concrete systeemfunctionaliteiten en robuuste datamodellen en fungeert als primair aanspreekpunt tussen logistiek, operations en IT-ontwikkelteams om prioriteiten en roadmaps op elkaar af te stemmen. De rol vereist het managen en beïnvloeden van senior stakeholders op directieniveau, waaronder directors, senior directors en vice presidents. De opdracht is op locatie in Veldhoven en loopt van 12 augustus 2026 tot en met 30 april 2027. Het uurtarief bedraagt €98–€118 per uur.
| Tarief | €98–€118/uur | |
| Looptijd | tot 30-04-2027 | |
| Vaardigheden | SAP, SAP HANA, Product Owner samenwerking, Product Backlog Management, Product Owner (6) | |
| Uren/week | 40 uur/week | |
| Locatie | Veldhoven | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | 5+ jaar ervaring |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.
Marktinzicht: Product Owner
Op Freelapp staan momenteel 104 actieve product owner-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €100–112/uur.
Bekijk alle product owner-opdrachten