Deze opdracht is gepubliceerd via BlueTrail. Freelapp biedt dit project niet zelf aan.

Freelance IAM Specialist opdracht

Senior
 2026-07-30 14:26:11  Utrecht

Over deze opdracht

IAM Specialist rol bij NS in Utrecht, 36 uur per week, van 21-09-2026 tot 20-09-2027.

Als IAM Specialist werk je aan de verdere ontwikkeling van Identity & Access Management binnen NS, een organisatie die zich richt op duurzame mobiliteit en bereikbaarheid in Nederland. Je vertaalt beleid en architectuur naar concrete verbeteringen in IGA- en PAM-oplossingen, voert regie op leveranciers en beoordeelt de kwaliteit van de geleverde diensten. Daarnaast analyseer je complexe toegangs- en autorisatievraagstukken, ondersteunt je projecten bij de implementatie van IAM-oplossingen en draagt bij aan de professionalisering van de IAM-capability binnen NS. Je werkt minimaal 1 à 2 dagen per week op kantoor in Utrecht. De rol bevindt zich op het snijvlak van techniek, security, governance en leveranciersmanagement, waarbij je nauw samenwerkt met securityspecialisten, architecten, engineers, product owners, leveranciers en business stakeholders. Ervaring met IAM, IGA en/of PAM, autorisatiebeheer, rolmanagement, informatiebeveiliging, compliance en complexe enterprise-omgevingen (minimaal 5000 werkplekken) is vereist. Kennis van OneIdentity Manager en/of Safeguard en ervaring met leveranciersmanagement en regievoering zijn wensen.

Vereiste expertise:
Freelapp score:
Kwaliteitsbeoordeling opdracht
Tarief niet vermeld · onvoldoende data voor schatting
Looptijd tot 20-09-2027
Vaardigheden Compliance (1)
Uren/week 16 uur/week
Locatie Utrecht
Omschrijving uitgebreid
Gewenste ervaring 5+ jaar ervaring

Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.

Mis geen opdrachten zoals deze

Maak een gratis Freelapp-account en ontvang elke dag nieuwe opdrachten die passen bij jouw profiel en specialisatie.

Maak gratis account via LinkedIn Gratis · 1 minuut

Gerelateerde Freelance Opdrachten

De volgende opdrachten vertonen overeenkomstige kenmerken met bovenstaande opdracht. Deze opdrachten zijn mogelijk interessant voor jou als je op zoek bent naar soortgelijke freelance opdrachten. Klik op een opdracht om meer details te bekijken of om te reageren.

MiPublic.nl · 29-07-2026 · Utrecht ·
99% match
IAM Specialist bij NS in Utrecht, 1 à 2 dagen per week op locatie. Startdatum 29-07-2026.
Meer informatie
TenTalent.nl · 29-07-2026 · Utrecht ·
99% match
Als IAM Specialist werk je bij de Nederlandse Spoorwegen in Utrecht, 1 à 2 dagen per week, voor een onbekende looptijd.
Meer informatie
93% match
Voor een organisatie in de spoorsector wordt een IAM Specialist gezocht voor Identity & Access Management in Utrecht (op locatie). De opdracht start op 30-07-2026.
Meer informatie
90% match
IAM Specialist voor Identity & Access Management in de spoorsector te Utrecht, Nederland. Opdracht start op 21-09-2026 met een tariefindicatie van € 105,00.
Meer informatie
MiPublic.nl · 24-07-2026 ·
89% match
Technisch beheerder IAM voor implementatie en beheer van MFA-oplossing met Keycloak. Locatie onbekend, fulltime, startdatum 24-07-2026.
Meer informatie
MiPublic.nl · 24-07-2026 ·
87% match
Voor een onbekende opdrachtgever is een Technisch Beheerder met IAM-ervaring nodig voor locatie-onbekend op locatie. De opdracht start op 24-07-2026.
Meer informatie
MiPublic.nl · 29-07-2026 · Amsterdam ·
87% match
IB Specialist ondersteunt de implementatie en borging van een ISMS bij Logius in Amsterdam. Locatie: op locatie, start 29-07-2026.
Meer informatie
TenMonks · 23-07-2026 · Een ·
86% match
Wij zijn op zoek naar een Technisch Beheerder met ervaring op het gebied van Identity & Access Management (IAM). De kandidaat ondersteunt de senior beheerders bij de implementatie en het beheer van onze MFA-oplossing, waarbij Keycloak een deel van het centrale authenticatieplatform vormt. Elke maand ontvangen we honderden vacatures. Die publiceren we op onze website, maar we blijven niet achteroverleunen. Ons team gaat actief op zoek naar de juiste match. Misschien vind jij ons, of wij jou – hoe dan ook: we maken snel contact. Jij ziet een interessante opdracht of wij denken dat er een goed bij je past. We bellen om je beter te leren kennen en de opdracht door te nemen. Wat vind jij belangrijk? Wat zijn je ambities? We houden het persoonlijk én to the point. Zo verkennen we samen wat de juiste match voor je is en wat daarmee ook het beste voor de klant is. Past de opdracht bij jouw expertise? Top. We bespreken de voorwaarden, je gewenste salaris en hoe de opdracht eruitziet. Omdat het om overheidsvacatures gaat, kunnen de eisen complex zijn en het proces tijdrovend – maar daar helpen wij je soepel doorheen. Je levert een bijgewerkt cv, motivatie en eventuele referenties aan. Wij stellen de introductie samen, volledig afgestemd op de wensen van de opdrachtgever. Alles wat we bespreken komt daarin terug – eerlijk, transparant en geen verrassingen. Overheidsprocessen kunnen soms traag zijn. Wij geven je vooraf een realistische tijdlijn en houden je tussendoor op de hoogte. Geen radiostilte, maar duidelijke updates. Word je uitgenodigd? Mooi! We plannen samen het gesprek en bereiden het grondig voor. We geven je tips & tricks en duiken in de inhoud van de opdracht. Het doel: jouw kansen maximaliseren. Na het gesprek evalueren we hoe het ging. Wil jij door en ziet de opdrachtgever het ook zitten? Dan koppelen we je aan één van onze uitzendpartners. Zij regelen het uitzendcontract. Is het toch geen match? Dan halen we feedback op en zoeken we verder. Bij een succesvolle bemiddeling leggen we alle afspraken vast in een overeenkomst. Je uitzendpartner regelt het contract, de administratie en zorgt ervoor dat je netjes en op tijd betaald wordt. Jij hoeft alleen maar te focussen op je werk (en een taart sturen mag altijd 😉). Zolang je aan de opdracht werkt, blijven wij je aanspreekpunt. Ook kan je regelmatig uitnodigingen van ons verwachten voor kleine events en borrels bij ons op kantoor. Heb je vragen over je opdracht, verlenging of indexaties? Eén belletje en we helpen je verder. Is de opdracht afgerond? Dan zoeken we met plezier naar een volgende uitdaging voor je.
Meer informatie
Funle.nl · 24-07-2026 ·
86% match
Voor JIO wordt een Technisch Beheerder IAM gezocht voor ondersteuning bij MFA-implementatie en Keycloak-beheer. Locatie onbekend, op locatie.
Meer informatie
Pooq.nl · 30-07-2026 · Den Haag ·
85% match
Voor Logius zoeken wij een IB Specialist die de implementatie, borging en doorontwikkeling van het ISMS ondersteunt op locatie in Den Haag.
Meer informatie
Funle.nl · 23-07-2026 ·
85% match
Freelance opdracht voor een IAM & MFA Engineer (Keycloak) bij een onbekende opdrachtgever op locatie. Startdatum: 23-07-2026, looptijd onbekend.
Meer informatie
OverheidZZP.nl · 29-07-2026 ·
85% match
Freelance opdracht voor een IAM Specialist op locatie. Opdracht start op 29-07-2026 en looptijd onbekend.
Meer informatie