Freelance IT Consultant in de rol van Change Consultant opdracht
2026-07-30 20:05:30 Onbekende locatieOver deze opdracht
UWV zoekt een IT Consultant in de rol van Change Consultant (Agile Coach) voor de implementatie van de Verandermotor binnen ICT-Services, locatie onbekend (op locatie), looptijd tot uiterlijk 1 februari 2027.
Voor de verdere implementatie van de Verandermotor binnen ICT-Services van UWV is een IT Consultant in de rol van Agile Coach nodig. Deze rol richt zich op het begeleiden van Scrum- en Agile teams, het vergroten van de agile volwassenheid van de organisatie en het ondersteunen van de overgang naar de Verandermotor. De Agile Coach fungeert als verbinder tussen business, ICT en management en stimuleert een cultuur van continu leren, verbeteren en samenwerken. Taken omvatten het coachen van teams bij Agile principes en events, het faciliteren van samenwerking, het signaleren en oplossen van belemmeringen, en het ontwikkelen en verzorgen van workshops en trainingen. Daarnaast adviseert de IT Consultant management en stakeholders over Agile werken, teamontwikkeling en organisatieverandering. De rol vereist maatwerk, waarbij per team een passende aanpak wordt ontwikkeld op basis van de ontwikkelbehoefte. De IT Consultant legt de verbinding tussen business en ICT door de ‘wat’ vraag te verduidelijken en vertaalt deze naar richtinggevend ICT advies. Als onafhankelijke adviseur is de IT Consultant gericht op de behoefte van de business en trekt waar mogelijk vraagstukken breder dan één divisie. Ook fungeert de IT Consultant als sparringpartner voor projectmanagers door in het voortraject uitgangspunten en doelstellingen scherp te stellen en deze tijdens het project te borgen. De locatie is onbekend, maar de opdracht vindt op locatie plaats.
| Tarief | niet vermeld · onvoldoende data voor schatting | |
| Looptijd | tot 01-02-2027 | |
| Vaardigheden | Scrum, Agile (2) | |
| Uren/week | 38 uur/week | |
| Locatie | geen plaatsnaam vermeld | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | onbekend |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.
Marktinzicht: IT Consultant
Op Freelapp staan momenteel 57 actieve it consultant-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €101–114/uur.
Bekijk alle it consultant-opdrachten