Freelance IT Management: Product Owner • Digitale Platformen • Cargo opdracht
Over deze opdracht
Product Owner rol voor Digitale Platformen bij Cargo op locatie in Schiphol, start 01-09-2026. Looptijd niet vermeld.
Voor een opdrachtgever in de logistieke sector (Cargo) is er een vacature voor een Product Owner die zich richt op Digitale Platformen. De rol is op locatie bij Schiphol, Noord-Holland, en start op 1 september 2026. De specialisatie is product owner, waarbij de focus ligt op het beheer en de ontwikkeling van digitale platformen binnen de organisatie. Er is geen sprake van remote werken; de opdracht vereist aanwezigheid op de werkplek. Het uurtarief bedraagt € 115,00.
| Tarief | €115–€130/uur | |
| Looptijd | niet vermeld | |
| Vaardigheden | Product Owner samenwerking, Product Owner (2) | |
| Uren/week | niet vermeld | |
| Locatie | Schiphol | |
| Omschrijving | te kort | |
| Gewenste ervaring | onbekend |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.
Marktinzicht: Product Owner
Op Freelapp staan momenteel 113 actieve product owner-opdrachten. Het gemiddelde uurtarief voor dit specialisme ligt tussen €98–110/uur.
Bekijk alle product owner-opdrachten