Freelance Kwaliteitsadviseur / Lead Auditor opdracht
Over deze opdracht
Kwaliteitsadviseur / Lead Auditor voor Waterschap AGV in Amsterdam, 24-32 uur per week, van 6 augustus 2026 tot 1 juli 2027.
Het Waterschap AGV zoekt een ervaren Kwaliteitsadviseur / Lead Auditor die vanaf september 2026 samen met de interne kwaliteitsadviseur de auditcyclus uitvoert en adviseert over verbetermaatregelen. De rol richt zich op het ondersteunen van de organisatie bij de voorbereiding op en het behalen van de ISO 9001 certificering in Q2 2027. Taken omvatten het uitvoeren van interne audits, rapporteren van bevindingen, analyseren van trends, voorbereiden van de directiebeoordeling en beoordelen van het managementsysteem op ISO 9001-naleving. De opdracht vindt plaats in Amsterdam, met een startdatum op 6 augustus 2026 en een looptijd tot 1 juli 2027 (24-32 uur per week). Ervaring met certificeringstrajecten ISO 9001, gecertificeerd leadauditor ISO 9001 (minimaal 7 jaar ervaring) en uitstekende beheersing van de Nederlandse taal zijn vereist. Werkzaamheden vinden plaats binnen het team KAM: Strategisch adviseur KAM, Kwaliteitsadviseur/auditor, Milieuadviseur en 2 Veiligheidsadviseurs.
| Tarief | niet vermeld · onvoldoende data voor schatting | |
| Looptijd | tot 01-07-2027 | |
| Vaardigheden | ISO 9001 (1) | |
| Uren/week | niet vermeld | |
| Locatie | geen plaatsnaam vermeld | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | 5+ jaar ervaring |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.