Freelance Mendix Advanced Business Engineer Medior opdracht
Over deze opdracht
Als Mendix Advanced Business Engineer werk je mee aan RAD-dienstverlening in Rotterdam. Locatie: Rotterdam (op locatie), specialisme: Mendix Advanced Business Engineer, cluster BCO.
Als RAD|Mendix Advanced Business Engineer ben je verantwoordelijk voor de ontwikkeling van de RAD-dienstverlening binnen Rotterdam. Je werkt in een cluster scrumteam, ondersteund door een ervaren scrummaster en andere ervaren Mendix Business Engineers, en levert een bijdrage aan generieke bouwblokken en de ontwikkelconventies van Rotterdam. Je werkt samen met de product owner, kennishouders van de klant en signaleert problemen waarvoor je proactief oplossingen adviseert. Daarnaast is er de mogelijkheid om deel te nemen aan het programma voor Security Champions om de beveiligingscultuur binnen de RAD-organisatie te versterken. De rol vereist een klant- en resultaatgerichte houding, collegialiteit, integriteit en de vaardigheid om collega’s te begeleiden. Communicatieve vaardigheden in zowel Nederlands als Engels zijn noodzakelijk. De locatie is Rotterdam (op locatie).
| Tarief | niet vermeld · onvoldoende data voor schatting | |
| Looptijd | niet vermeld | |
| Vaardigheden | Scrum, Mendix, Agile, Product Owner samenwerking, Product Owner (5) | |
| Uren/week | niet vermeld | |
| Locatie | Rotterdam | |
| Omschrijving | uitgebreid | |
| Gewenste ervaring | 2-5 jaar ervaring |
Freelapp geeft projecten een score op basis van bepaalde kenmerken. Deze score is bedoeld om freelancers te helpen projecten te vinden die zo goed mogelijk aansluiten op hun wensen en vaardigheden. Freelapp bepaalt de score op basis van de gegevens in de omschrijving van de opdracht en verrijkt deze met eigen data. De score kan fouten bevatten. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de beoordeling door Freelapp.